,,Sveiki. Šią savaitę mačiau vieną ,,Bolt" paspirtuką paskandintą Neryje. Ar jonaviečiai tikrai tokie neatsakingi ir piktybiški? Įdomu, ar ,,Bolt" žino apie tai?", - toks laiškas vakar pasiekė portalo jonavoszinios.lt redakciją.

Reaguojant į tai, susisiekta su ,,Bolt" atstovais, kurie informavo, kad apie sugadintus paspirtukus sužino iš miesto savivaldybės ir komandos, prižiūrinčios paspirtukus Jonavoje.

,,Visada, kai turime pagrindo įtarti, kad el. paspirtukas yra sugadintas tyčia, vertiname tai kaip vandalizmą ir mums priklausančio turto naikinimą, todėl pranešame policijai.

Jonavoje, kaip ir daugelyje kitų miestų tokie atvejai pasitaikė pirmąkart. Kol kas galime tik padėkoti Jonavos gyventojams už tai, kad per santykinai trumpą laiką mieste susiformavo saugaus eismo ir tinkamo parkavimo kultūra. Su tais vartotojais, kuriems šioje srityje dar reikėtų pasitempti – kalbamės, perspėjame, o išskirtiniais atvejais – blokuojame prieigą prie platformos", - paaiškino ,,Bolt".

Čia pat pabrėžta, kad norėdami pranešti apie sulūžusį, netinkamoje vietoje paliktą paspirtuką arba pastebėtą netinkamą elgesį su el.paspirtuku, patogiausia tą padaryti atsidarius „Bolt“ programėlės paspirtukų žemėlapį ir kairiajame apatiniame jo kampe spustelėjus šauktuką. Taip pat tą galima padaryti per savo įrenginio naršyklę adresu https://bolt.eu/lt/report-scooter/ .

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: