Praėjusiame sezone Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) debiutavusi Jonavos „CBet“ komanda rengiasi dar vienam istoriniam įvykiui – žaisti tarptautiniame turnyre, praneša portalas krepsinis.net

LKL reguliariajame sezone ketvirtąją vietą užėmusi, bet ketvirtfinalio seriją „Šiauliams“ pralaimėjusi ekipa pateikė paraišką žaisti FIBA Europos taurėje ir turėtų per artimiausias dienas sulaukti teigiamo atsakymo.

„Esame padavę paraišką, o šiandien sumokėjome depozitinį mokestį. Manau, kad kol kas darome teisingus žingsnius ir artėjame turnyro link. Dabar peržiūrės kriterijus, ar mes atitinkame reikalavimus, bet esame pasidomėję, kad tikrai turime atitikti. Manau, kad Lietuvoje yra daugiau vertų klubų dalyvauti turnyre, gal į mus pažiūrės kaip į naujokus, bet tikimės pozityvaus atsakymo“, – Krepsinis.net sakė klubo prezidentas Vaidas Vaškevičius.

„Europoje dar patirties neturime, todėl rėmėjams ir miestui bus didžiulis iššūkis. Nežinau, kaip pavyks. Gal viskas bus gerai. Suprantu, kad daug kas apie tą turnyrą kalba ne iš didžiosios raidės, bet dabar FIBA ir Eurolyga nori baigti tarpusavio nesutarimus ir šioje vietoje bus naudinga mums, daugiau bus pažiūrėta į klubus. Kvietė mus ir į Šiaurės Europos lygą, kur dalyvavo „Šiauliai“, bet priėmėme sprendimą varžytis FIBA turnyre“, – teigė V. Vaškevičius.

Kol kas „CBet“ neturi nė vieno žaidėjo ir vyr. trenerio. V. Vaškevičius Krepsinis.net sakė, kad „tik dienų klausimas“, kada bus pasirašyta sutartis su strategu ir darbai įsibėgės.

„Kalbamės ne tik su Šeškumi, bet ir su kitais, tačiau taip, su Virginijumi bendraujame daugiausiai. Dabar darbai vyksta, bet kažkiek kitaip. Su treneriu būsime aktyvesni“, – paslaptingas liko „CBet“ vadovas.

V. Vaškevičius tikisi, kad FIBA Europos taurė padės prisivilioti pajėgesnius žaidėjus: „Manome, kad padės. Yra ir kitokių nuomonių – vienas agentas skeptiškai žiūri. Jeigu iš 10 agentų tik 1 žiūri skeptiškai, manau, kad tada teigiamas dalykas ta taurė.“

Krepsinis.net žiniomis, tarptautiniame turnyre turėtų dalyvauti ir dar vienas šalies klubas – Alytaus „Dzūkija“, kurią įsigijo Gediminas Žiemelis. Komanda, kuri pakeis pavadinimą, pretendavo į Europos taurės turnyrą, bet vardinio kvietimo negavo. Alytiškių nebuvo ir tarp FIBA Čempionų lygos dalyvių sąraše nei pagrindiniame turnyre, nei atrankoje.

krepsinis.net  inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: