Vienas iš Lietuvos mažmeninės degalų rinkos lyderių, Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K“ pasiekė aukštą 92 proc. imunizacijos dėl COVID-19 laipsnį ir visiems be išimties savo darbuotojams gruodį išmokėjo tikslines premijas. Be to, tinklą valdanti bendrovė nutarė kompensuoti testus tiems savo darbuotojams, kurie negali ar dėl kokių nors kitų priežasčių apsisprendė nesiskiepyti.

„Šios neįprastos situacijos metu stengiamės motyvuoti savo komandą, kuri nuo pat pandemijos pradžios patyrė didelį stresą, nežinią ir buvo priversta ne vieną kartą greitai prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. 92 proc. pasiskiepijusių žmonių procentą laikome tikrai aukštu, todėl už sąmoningumą, prisidėjimą prie bendro saugumo užtikrinimo nusprendėme visiems be išimties savo darbuotojams išmokėti premijas už tokį puikų rezultatą“, – sako „Circle K Lietuva“ Žmogiškųjų išteklių direktorė Margarita Plėšakienė.

Tinklas numatė, kad bus paskirtos 50 eurų premijos, iš viso joms bus skirta apie 40 tūkst. eurų. Pasak M. Plėšakienės, nuo pat pandemijos pradžios tinklo darbuotojai buvo skatinami rūpintis savimi, savo sveikata, suteikiant tam visas reikalingas priemones bei žinias.

M. Plėšakienė konstatuoja, kad dėl asmeninių priežasčių nepasiskiepijo minimali tinklo darbuotojų dalis, todėl jiems privalomų reguliariai atlikti PGR testų kainą nutarė padengti darbdavys.

„Gerbiame savo darbuotojų privatumą ir asmeninį apsisprendimą. Todėl nutarėme premijas skirti už bendras pastangas ir pasiektą bendrą tikslą, neskirstant mūsų bendruomenės į pasiskiepijusius ir į to nepadariusius. Mūsų tikslas yra sukurti šiltą ir saugią aplinką, toliau koncentruojamės į tai, kad į darbo vietą ateitų sveikas žmogus, jis būtų aprūpintas saugumo priemonėmis ir nejaustų streso dėl to, ar ryt turės darbą. Sprendimas kompensuoti testų kainą nėra terminuotas. Jis per mėnesį įmonei gali kainuoti nuo 40 iki 100 EUR ir šias išlaidas mes pasiryžę prisiimti“, – teigia Circle K Lietuva“ Žmogiškųjų išteklių direktorė

Šiuo metu „Circle K“ tinkle iš viso dirba 911 žmonių, 839 iš jų – degalinėse.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: