Sausio 28 dienos duomenimis, Covid-19 infekcija iš viso serga 450 jonaviečių (vakar sirgo 451). Per vakar parą dėl Covid -19 ligos ištirti 123 jonaviečiai. Iš visų per vakar parą atliktų tyrimų registruota 11 naujų susirgimų (vakar naujų buvo 15), naujų pasveikimų – 9 (vakar pasveiko 4).

Dėl nustatyto COVID-19, Jonavos vaikų lopšelyje – darželyje „Saulutė“,  grupėje „Žirniukai“  nuo 2021 m. sausio 27 d. iki vasario 4 d. imtinai nustatytas infekcijos plitimą ribojantis režimas bei minėtoje grupėje stabdomas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimas.

Per visą pandemijos laikotarpį iki dabar, Jonavos rajone iš viso patvirtinti  2 996 susirgimo atvejai, pasveiko 2 465 asmenys.

Per praėjusią parą naujos mirtys nuo koronaviruso neregistruotos, tačiau per visą pandemijos laikotarpį iki dabar, koronavirusas yra pasiglemžęs 57 mūsų krašto gyventojus.  

Pagal sergamumo rodiklius iš visų 60 šalies savivaldybių, Jonavos rajono savivaldybė iš 47 -os vietos nukrito į 49 - ąją.  

Pirmąja vakcinos nuo Covid-19 ligos doze iš viso paskiepyti 864 jonaviečiai, iš jų antrąja vakcinos doze – 117, skelbia statistikos departamento švieslentė “Vakcinos“.

Primenama, kad karantinas visoje Lietuvoje pratęstas iki vasario 28 d. Tokiam pat laikui pratęsiamas draudimas asmenims išvykti už savivaldybės, kurioje jie gyvena, ribų. Išvykti iš savo savivaldybės galima tik išimtiniais atvejais, pvz., darbo arba sveikatos priežiūros reikalais, taip pat aplankyti vienišų asmenų laikantis socialinio „burbulo“ taisyklių.

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: