„Citadele-KMT“ grupių etapą įveikę jonaviečiai ketvirtfinalio etape pasitinka Klaipėdos „Neptūno“ iššūkį. Dviejų rungtynių serijoje viską lems geresnis taškų pranašumas po dviejų dvikovų, o lemiama akistata vyks būtent Jonavoje. Prieš laukiantį pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą uostamiestyje pakalbinome mūsų komandos aikštelės generolą – Dovį Bičkauskį.

Kaip atrodė jūsų šventinis laikotarpis? Ar pavyko bent truputį išsivalyti galvas nuo krepšinio?

Tikrai pavyko neblogai pailsėti, nes gavome ir keletą laisvų dienų. Kas turėjo progų, aplankė savo šeimas, leido laiką su artimaisiais ir turėjo progą bent trumpam pabėgti nuo krepšinio.

Nuostabiai pradėjus šį sezoną, prieš šventes komanda buvo įkritusi į duobę. Kaip manai, kokia buvo pagrindinė to priežastis?

Komandoje buvo įvairių mikro traumų, keli žaidėjai sirguliavo, kas tuo metu išmušė mūsų mažą rotaciją iš vėžių. Žaidėjų krūviai buvo labai išaugę, daugelyje pralaimėtų rungtynių kovodavome iki susitikimų pabaigos, tačiau lemiamais momentais pristigdavome jėgų ir gerų sprendimų. Dabar situacija atrodo visai kitaip, Klaipėdoje būsime pasirengę kovoti.

Kaip reagavai komandai sulaukus papildymo gynėjų linijoje? Kokį įspūdį treniruotėse palieka Glynnas?

Neslėpsiu, tikrai labai apsidžiaugiau, nes norėjau, kad mano asmeniniai krūviai rungtynėse šiek tiek sumažėtų. Komandai reikėjo dar bent vieno žmogaus, kad tas krepšinis taptų dar kokybiškesnis. Man asmeniškai Glynnas palieka neblogą įspūdį, tikrai yra greitas, pataikyti galintis ir aikštę puikiai matantis krepšininkas.

Su klaipėdiečiais pastarąjį kartą rungtyniavote dar spalio mėnesį, kuo ši ekipa atrodo pasikeitusi nuo pastarojo susitikimo uostamiestyje?

Klaipėdiečių žaidimo kreivė nuo mūsų pastarojo susitikimo kilo į viršų ir komandos žaidėjai aikštelėje atrodo dar geriau jaučiantys vienas kitą. Visa tai atsispindi ir „Betsafe-LKL“ turnyrinėje lentelėje, kurioje „Neptūno“ situacija atrodo pastebimai geresnė.

Kokiu nusiteikimu pasitinkate pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą?

Į Klaipėdą važiuosime laimėti. Abi komandos yra apylygės, reikės pademonstruoti charakterį, susikaupimą ir kovoti kiekviename aikštelės centimetre.  

Ką rytojaus rungtynėse bus svarbu padaryti norint naujuosius metus pradėti sėkmingai?

Visų pirma, tai turime nusivežti koncentraciją, būti kaip vienas kumštis ir žinoti, ko atvažiavome. Manau, jog koncentraciją privalėsime išlaikyti ne tik šiose rungtynėse, nes tai bus tik pirmosios 40 minučių iš 80-ies, o gal net daugiau, šiame ketvirtfinalyje.

Rytojaus rungtynes Klaipėdoje tiesiogiai transliuos LRT Plius televizija.

Jonaviečiai sausio 21 d. Jonavos sporto arenoje turės šansą dėti lemiamą žingsnį šioje ketvirtfinalio serijoje bei pirmą kartą klubo istorijoje pasiekti „Citadele-KMT“ finalo ketvertą.

Tai bus vienintelės namų rungtynės sausio mėnesį, todėl komanda lauks itin didelio jūsų palaikymo!

Ketvirtfinalio atsakomojo susitikimo su „Neptūno“ ekipa pradžia – 17:00.

Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia: bit.ly/3jzZrj5

Jonavos ,,CBet" info. ir nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: