UAB "Jonavos paslaugos" kiekvieną mėnesį fiksuoja pažeidėjus, kurie nesilaiko atliekų tvarkymo taisyklių ir dalinasi vaizdo įrašu viešai. Šiandien bendrovė pristato rugsėjo (ne)taikliausius, skelbiama įmonės socialiniame tinkle.

Atpažįstate kaimyną, draugą, o gal tai Jūs?

Primenama, kad kolektyvinių konteinerių aikštelės yra filmuojamos ir toks atliekų palikimas kaip vaizdo įrašuose, užtraukia administracinę atsakomybę. Būkime pilietiški, atsakingi ir supraskime, kad teisingas atliekų tvarkymas – mūsų visų atsakomybė ir pareiga.

Dalinkimės, komentuokime, identifikuokime!

Primenama apie atliekų išmetimą: 

Prieš metant kartoninę dėžę į rūšiavimo konteinerį, ją suplėšome ir išmetame susmulkintą. Anga yra tokio dydžio dėl to, kad konteinerio talpa būtų išnaudota efektyviai ir neužpildyta per greitai didelėmis dėžėmis.

Netelpa mišrių atliekų maišai? Naudokite mažesnius maišus (iki 60 litrų talpos). Konteinerių angos suprojektuotos būtent tokio dydžio maišams.

Dažniausiai gyventojams mišrių atliekų maišai netelpa dėl per didelio kiekio į juos sudėtų nerūšiuotų atliekų. Rūšiuojant – mišrių atliekų kiekis sumažėja, maišai užpildomi lėčiau, išmesti tampa paprasčiau. Juose nelieka dėžučių, skardinių, stiklo ar kitokių rūšiuojamų atliekų. Rūšiuojant Jūs prisidedate prie gamtos tausojimo, atliekos tampa žaliava ir yra perdirbamos.

Rūšiuokime!

Didelių gabaritų atliekas griežtai draudžiama palikti kolektyvinių konteinerių aikštelėse. Jeigu neturite galimybės patys išsinešti ir pristatyti į tam skirtas specialias aikšteles (Darbininkų g. 19 ir Jonalaukio k.), tokią paslaugą teikia UAB ,,Jonavos paslaugos": atvyksi, išneš ir išveš didelio gabarito atliekas iš Jūsų namų, butų, įmonių.


Registracija didelių gabaritų atliekų išvežimui:
Tel. 8 349 53689
El. p. atliekos@jonavospaslaugos.lt

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: