Degantis miškas poligone, katinas medyje ir pavasarinis tvarkymasis

Degantis miškas poligone, katinas medyje ir pavasarinis tvarkymasis
BAL 16
2018-04-16 10:25 2018

Penktadienio popietę Karo policijos patrulis pranešė, kad Šveicarijos sen., Gaižiūnų k. poligone dega jaunuolyno miškas ir žolė. Iki atvykstant gaisrininkams, kariškiai su savo technika gaisrą buvo apsigesinę ir stumdė žemes. Išdegė apie 1 ha ploto. Gaisro priežastis – trasuojančių kulkų kibirkščiavimas.

Šeštadienį priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pagalbos prireikė gyvūnų globos tarnybai „Penkta koja“. Tarnybos savanoriai pranešė, kad Žemaitės g. reikalinga pagalba iš medžio iškelti katiną. Katinui iš medžio iškelti prireikė autokeltuvo – jo dėka, iš maždaug 15 m aukščio katinas iškeltas.

Pavasariniai tvarkymosi ypatumai sukelia įtarimų aplinkiniams gyventojams. Dėl žolės, ražienų, augalininkystės ir šiukšlių bei buitinių atliekų deginimo šį savaitgalį ugniagesiams teko skubėti net į septynis iškvietimus vos per vieną savaitgalį.

Šį savaitgalį sausa žolė, šiaudų kupetos, krūmai ir įvairios šiukšlės degė Šilų sen., Satkūnų k., Upninkų sen., Kunigiškių k.,  Šilų sen., Laukagalių k. ir Virbalų gatvėje.  

Pranešta, kad Šveicarijos sen., Salupių k., S/ B ,,Žilvytis''  žmonės degino ir prižiūrėjo sukrautas šakas, taip pat pranešta, kad Slyvų g. žmonės metalinėje statinėje degino šiukšles.

 

Nuotraukų galerija