Saugaus eismo komisijos (SEK) posėdžiuose nuolatos svarstomi eismo saugumo klausimai bei priimami nutarimai dėl naujų kelio ženklų įrengimo, dėl eismo saugumo priemonių įdiegimo, eismo organizavimo ir pan.  

Primename, kad š.m. birželio 9-osios posėdyje buvo priimtas nutarimas Parko g. ir Prezidento g. sankryžoje įrengti matomumą gerinančią priemonę - sferinį veidrodį, o A. Kulviečio ir P. Vaičiūno gatvių sankryžoje – ir sferinį veidrodį, ir kairį posūkį draudžiantį kelio ženklą.

Nors naujas eismo saugumo priemones buvo žadėta įrengti po Joninių šventės, tačiau sutriko siuntų gavimas. 

Sferiniai veidrodžiai ir kelio ženklas draudžiantis sukti į kairę nuo 7 val. iki 9 val. išvažiuojant iš A. Kulviečio gatvės į P. Vaičiūno gatvę sumontuoti šios savaitės pabaigoje.

Vairuotojus raginame būti atidžiais ir važiuoti laikantis Kelių eismo taisyklių.

Beje, verta paminėti, jog portalas jonavoszinios.lt  jau vakar vakare sulaukė vairuotojų pastabų, jog vietinė valdžia ar kiti atsakingi asmenys galėtų labiau rūpintis gyventojų informavimu. Anot jonaviečių, yra apstu vairuotojų, kurie „važiuoja iš atminties“ ir naujo kelio ženklo gali nepastebėti, tad apie tokias naujoves, kaip naujų kelio ženklų įrengimas ar eismo organizavimo keitimas,  turėtų pranešti iš anksčiau.

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: