Lygiai prieš metus, rugsėjo 4 d., iškilmingai atidarytas Sutrikusio intelekto žmonių bendrijos „Jonavos viltis“ struktūrinis padalinys „Dienos socialinės globos centras“. Šiandien paminėta šio centro vienerių metų veiklos sukaktis. 

„Jau praėjo pirmi mūsų centro įkūrimo metai ir galiu drąsiai pasakyti, kad šiandien mes didelė, laiminga šeima. Mūsų sėkmės pagrindas – profesionalus darbuotojų kolektyvas, draugiški centro lankytojai. Mūsų pagrindinis darbo tikslas – kad mus lankantys vaikai būtų laimingi, kad ateitų pas mus su džiaugsmu, kad jų tėvai būtų ramūs dėl savo atžalų ir, manau, mes to pasiekėme“, - kalbėjo bendrijos „Jonavos viltis“ pirmininkė Olga Traskauskienė.

„Dienos socialinės globos centrą“ šiuo metu lanko 15 lankytojų, kuriuos Olga Traskauskienė meiliai vadina „Amžinais vaikais“. Su jais užsiėmimus veda 8 centro darbuotojai.

Olga Traskauskienė, gražios sukakties proga, visiems bendrijos nariams linki sveikatos ir ramybės: „Linkiu, kad jie visi būtų sveiki, kad jų ir jų tėvelių sielose gyventų ramybė. Kai žmogus turi vidinę sielos ramybę, jis iš tikrųjų yra laimingas – tai to ir linkiu – sveikatos ir ramybės kiekvienam mūsų bendrijos nariui, centro lankytojui ir jų tėveliams.“

Struktūrinio padalinio „Dienos socialinės globos centras“ bendruomenę sveikino vicemeras Eugenijus Sabutis, LR seimo nario padėjėja Laima Slovikienė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Gailienė, tarybos narė, sveikatos, ekologijos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Birutė Platkauskienė, savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Uselienė, socialinių paslaugų centro direktorė Valentina Demidenko, Jonavos r. neįgaliųjų veiklos centro direktorė Aurika Matutienė bei kiti.  Savo ruožtu, „Dienos socialinės globos centras“ savo draugams, rėmėjams ir partneriams įteikė padėkos raštus bei atminimo dovanėles.  

 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: