Jonavos rajono savivaldybė ieško sprendimų, kaip galėtų būti atnaujintos prieš 50 metų suprojektuotos Civilinės metrikacijos skyriaus patalpos, kuriose iki šiol vyksta iškilmingos santuokų registravimo ceremonijos.

Patalpų atnaujinimo projektus pasiūlė Kauno kolegijos menų ir ugdymo fakulteto dizaino studentai – net 15 darbų nuo šiandien eksponuojami savivaldybėje.

Jonavos gyventojai kviečiami išrinkti tris labiausiai patinkančius projektus, kurių autoriai bus apdovanoti savivaldybės premijomis.

„Norime atnaujinti Metrikacijos skyriaus patalpas ir pritaikyti jas platesniam naudojimui, todėl labai įdomu pamatyti, kokias idėjas siūlo jaunieji dizaineriai. Tikiu, kad viena šių idėjų, o gal ir keli geriausi pasiūlymai bus įgyvendinti praktikoje“, - sakė studentų darbus apžiūrėjęs Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Pagrindinės Jonavos rajono savivaldybės Metrikacijos skyriaus iškilmių salės ir kitų erdvių interjeras kurtas dar 1975 m., vėliau buvo tik minimaliai atnaujintas.

Studentai savo darbuose pasiūlė įvairių šiuolaikiškų ir funkcionalių sprendimų, kartu išsaugojo patalpų dalimi tapusius autentiškus meno kūrinius.

Kiekvieną projektą lydi trumpas idėjos aprašymas, kuriuose autoriai mini ne tik santuokos ceremoniją, bet ir gamtos simbolius: upę, miško takus.

„Vestuvės yra magiškas gyvenimo etapas, prabangiai nuspalvintas simboliais ir pažadais“, taip savo projekto idėją pristato viena iš autorių. Kitame projekte dizaineris siūlo specialią erdvę, kurioje jaunieji galėtų išsaugoti gražiausias savo gyvenimo akimirkas.

Visus studentų darbus kviečiame apžiūrėti savivaldybės II a. fojė, taip pat savivaldybės facebook`o puslapyje, kuriame galite balsuoti už tris labiausiai patikusius projektus.

Balsavimas vyks iki sausio 24 d., trečiadienio, darbo dienos pabaigos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: