Sekmadienį, lapkričio 28 d., 17 val. Jonavos Santarvės aikštėje įvyks teatralizuota Kalėdų eglės įžiebimo šventė „Uždegam Kalėdas“.

Šventės metu bus įžiebta pagrindinė šių metų Jonavos eglė, pasirodys įvairūs Kalėdų personažai, veiks dirbtuvėlės, Kalėdų paštas. Jonaviečiams koncertuos atlikėjas Vidas Bareikis, dangų nušvies šventiniai fejerverkai.

Jau trečius metus iš eilės kartu su pagrindine miesto egle nušvis ir įspūdingas Kalėdinių eglučių miestelis. Daugiau nei 70 viena už kitą gražesnių, įdomesnių ir įspūdingesnių eglučių vėl kurs nepakartojamą šventinę nuotaiką bei skleis Kalėdinę dvasią Jonavoje.

Kartu su eglutėmis bus įžiebtas ir šventiškai papuoštas naujasis pėsčiųjų tiltas per Žeimių gatvę, o Sąjūdžio aikštėje tarp išbarstytų paauksuotų deimantų jonaviečių lauks interaktyvi Dovana – magiška dovanų dėžė ir stebuklingas Kalėdų senelio krėslas viduje. Būtinai jame pasėdėkite!

Aukso spalva šiemet vyraus ir pagrindinės Kalėdų eglės papuošime. Be to, Jonavos eglė šiemet pirmą kartą skleis ne tik šviesą ir šventinę dvasią – ji kvepės vanile ir mandarinais.

„Matydami grįžtančias gyvų eglių puošimo tendencijas, nusprendėme šiemet jonaviečiams kiek tai įmanoma sugrąžinti šį džiaugsmą: pristatome dirbtinį Alpių eglės medį, apsuptą mediniais kalėdiniais nameliais, kurie išsaugoti natūralūs, nedažyti, tikro medžio spalvos. Tikimės, kad šventinę nuotaiką dar labiau sustiprins kalėdinis eglės kvapas“, - sako Jonavos miesto seniūnė Eglė Pinkevičienė.

Sekmadienį įžiebus pagrindinę Jonavos miesto eglę, vėliau gruodžio mėnesio savaitgaliais Santarvės aikštėje vyks įvairūs šventiniai renginiai.

Jonavos rajono savivaldybės inf.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: