Po sėkmingo pirmojo bendro dueto „Norime skristi“, kuris jau spėjo užkariauti klausytojų širdis, „X Faktoriaus“ žvaigždė Elvija ir gerai žinomas hip-hopo bei regio atlikėjas Mr. Bullet sugrįžta su antru bendru kūriniu – „Gyvenimo upė“.

„Gyvenimo upė“ yra gilus ir emocingas kūrinys, pasakojantis apie gyvenimo kelionę nuo Mozės lopšio iki Charono valties. Meilė čia iškyla kaip varančioji jėga, skatinanti nepasiduoti demonams ir vidiniams drakonams”, - sako Mr.Bullet. Anot jo, dainos gylį ir ramumą atskleidžia švelnūs Elvijos vokalai, kuriuos papildo šiurkščios hiphopo partijos. 

„Vėl dainuoti su Mr. Bullet buvo nuostabi patirtis. Mes abu esame labai skirtingi atlikėjai, tačiau mūsų bendras darbas ir aistra muzikai leidžia sukurti kažką tikrai unikalaus ir įsimintino, – sako  Elvija.- Sujungdami skirtingų balsų skambesius sukuriame itin savitą dainos emociją ir harmonija“

Kūrinys buvo įrašytas „Šiaurė Records“ studijoje, kurios sienos jau matė daugelio sėkmingų Mr. Bullet kūrinių gimimą. „Gyvenimo upė“ žada tapti dar vienu žymiu įrašu studijos portfelyje, demonstruojančiu produkcinės komandos meistriškumą ir novatoriškumą.

Mr. Bullet priduria: „Elvija yra neįtikėtinai talentinga atlikėja, ir man didžiulė garbė vėl su ja bendradarbiauti. „Gyvenimo upė“ yra daina, kuri, tikiu, gali paliesti kiekvieno klausytojo širdį.“

Naują dueto kūrinį „Gyvenimo upė“ jau galima rasti visose pagrindinėse skaitmeninėse muzikos platformose.

#gyvenimoupe #mrbullet #elvija 


© Mr.Bullet, Elvija 2024

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: