Jonavos kūno kultūros ir sporto centras kartu su Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro turizmo informacijos centru bei bėgimo klubu „Maratonas“ pirmą kartą šių metų vasarą organizavo pėsčiųjų žygį, kuris puikiai pasiteisino. Sulaukėme itin didelio gyventojų susidomėjimo: tiek vaikų, tiek suaugusiųjų.

Žygio iššūkį sudarė keturi etapai pirmasis žygio etapas vyko Paryžius-Londonas trasos ilgis siekė 7,5 km. sudalyvavo 33 dalyviai. Antrasis Upninkų seniūnijoje trasos ilgis siekė apie 15 km. dalyvavo 22 dalyviai. Trečiasis Jonavos mieste trasos ilgis 11 km. dalyvavo 26 dalyviai ir Finalinį žygio etapą įveikėme kartu su LR seimo nariu Eugenijumi Sabučiu. Žingsniavome seimo nario pamėgta trasa Jonava- Dijokiškiai - Ragožiai- Jonava, įveikėme apie 12 km. dalyvavo apie 35 dalyvius. Kiekviename žygio etape dalyviai buvo apdovanoti specialiai tam žygiui kurtais ženkliukais, kuriame atsispindėjo kilometrai, trasa ir žygio etapas. Žygio dalyviai įveikę visas keturias  trasas buvo apdovanoti Jonavos kūno kultūros ir sporto centro prizais.

„Džiaugiamės, kad susilaukėme labai didelio susidomėjimo ir tai mus veda į priekį, todėl jau svarstome žygiuoti ne tik vasaros laikotarpiu bet ir šaltuoju sezono metu. Norime pasidžiaugti, kad trasas įveikė net ir patys mažiausieji, kurie neišsigando prasto oro ir išskirtinių trasų sunkumo, kurios siekė net 15 km.“,-sakė Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja sportui ir renginiams Rima Danylienė.

Manome, kad Žygio iššūkis - pasisekęs renginys, kurį bus norima tęsti ir kitais metais. Galbūt nauju, platesniu ar įdomesniu formatu, bet šiųmetinė iniciatyva parodė, kad jums ėjimas nėra svetimas, jis įdomus ir pritraukia būrį entuziastų.

JKKSC inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: