Šiandien, gegužės 27-ąją, Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino Širvintų sporto centro įrašu ir perdavė linkėjimus Jonavos futbolo klubui FK "Jonava“.

„Ne veltui sakoma, kad kultūra prasideda nuo tualeto. Šiuo atveju - nuo rūbinės... Linkėjimai FK Jonava...", - rašė merė Ž. Pinskuvienė.

Širvintų sporto centro įraše su nuotrauka buvo skelbiama, kad jų garbės reikalas yra švara, tvarka ir tinkamos sąlygos sportininkams bei žiūrovams, todėl jie tikisi to ir iš kitų, tačiau kai kurie vaizdai  po varžybų nėra džiuginantys.

„Deja, vaizdas, kurį mūsų darbuotojai pamato po varžybų rūbinėse, stadiono tribūnose ne visada džiugina. Labai tikimės ir prašome elementarios kultūros! Jūsų patogumui – šiukšliadėžės, konteineriai, kuriais tikrai nesunku pasinaudoti.  Sportas, varžybų azartas, laisvalaikis stadione ar sporto salėje turi teikti geras emocijas!  Su geriausiais linkėjimais Širvintų sporto centro kolektyvas“, - skelbė sporto centras.

Jonavos futbolininkai sureagavo į perduodamus „linkėjimus“.

„Jonavos futbolo klubas atsiprašo Širvintų miesto stadiono personalo, Širvintų miestelio bei merės už paliktą netvarką po „Hegelmann LFF” taurės aštuntfinalio rungtynių.

Po rungtynių rūbinėje palikta netvarka tikrai neatspindi mūsų klubo vertybių.

Profesionaliame sporte pasitaiko, kad komandos palieka netvarkingas rūbines, tačiau šių įvykių dažniausiai nesureikšmina.

Suprantame kokio dydžio šventė trečiadienį buvo Širvintose ir nenorėjome, kad vaizdas rūbinėje taptų nemaloniu vakaro akcentu.

Dar kartą atsiprašome ir linkime sėkmės visam Širvintų miesteliui ir sparčiai progresuojančiai „TransINVEST” futbolo komandai. FK Jonava“, - socialinio tinklo Facebook paskyroje paviešino „FK Jonava“.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: