Ne kartą esame rašę, kad kivirčai dėl automobilių parkavimo šalia ,,LIDL" įrengtos neįgaliesiems skirtos vietos turėtų baigtis - aikštelėje atsirado žymėjimas, t.y. geltona linija.

Ji pagal Kelių eismo taisykles (KET) draudžia ne tik stovėti, bet ir sustoti. Visgi, naujo žymėjimo paiso ne visi - portalo jonavoszinios.lt pašto dėžutę pasiekė gyventojo pranešimas, kuriame buvo prisegta ir nuotrauka, įamžinusi draudžiamoje vietoje prisiparkavusį ,,BMW". 

Kaip rodo portalui jonavoszinios.lt pateikti Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyrio duomenys, šis pažeidėjas - vienas iš kelių šiais metais: policijos pareigūnus iki šiol yra pasiekę 5 pranešimai apie tai. 

Primename, kad pagal LR Administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 d. (sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti) užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų. 

Tam, kad gauti baudą už pažeidimą, nebūtina sulaukti tiesioginio pareigūnų dėmesio: apie pažeidimus pranešama ir per epolicija.lt sistemą. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: