Jau prieš keletą metų skelbta, kad Rimkuose, sklype šalia P. Vaičiūno ir Chemikų gatvių kampo, bus projektuojamas naujas parkas, o 2021-ųjų rudenį čia pasodinti ir pirmieji medžiai: 40 europinių liepų ir šeši sidabriniai klevai. Gyventai, nesulaukdami darbų pradžios teiraujasi, kokioje stadijoje yra parko įrengimas? 

,,Pakrapštė ir viskas. Niekas nevyksta. Gal parko išvis nebus? Laukiam ir nesulaukiam", - kalbėjo į redakciją paskambinęs vyras. 

Užklausų dėl šio parko sulaukta ir daugiau.

Kaip portalą jonavoszinios.lt informavo Jonavos rajono savivaldybės atstovas spaudai Evaldas Utyra, darbai turėtų prasidėti dar šiais metais. 

,,Šių metų rugpjūčio mėnesį buvo paskelbtas „Parko įrengimo Jonavos mieste tarp Chemikų g., P. Vaičiūno g. ir A. Kulviečio g. statybos darbų (II etapas)“ viešasis pirkimas, kuriam įvykus pasirašyta preliminarioji rangos darbų sutartis su UAB „Jonavos hidrotechnika“.

Artimiausiame tarybos posėdyje bus svarstomas klausimas dėl lėšų dalies skyrimo parko įrengimo darbams. Planuojama, kad pagrindinė darbų sutartis bus pasirašyta ir darbai prasidės dar šiais metais, o darbų apimtys priklausys nuo paskirto finansavimo", - teigė E. Utyra. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: