,,Norėtųsi sužinoti, kas išpilta ant mūsų gatvės. Atrodo lyg balti miltai ar druska. Gal jūs žinote kas čia?", - toks sodų bendrijos gyventojos klausimas vakar pasiekė portalo jonavoszinios.lt redakciją.

Išberti ,,miltai" - ne joks pokštas, o konkretų tikslą turintis UAB ,,Jonavos paslaugų" darbas.

,,Sušilus orams gyvenamųjų namų kvartaluose žvyro dangos keliai pradeda stipriai dulkėti, o kylančios ir gyvenamųjų namų kiemuose nusėdančios dulkės nedžiugina nė vieno gyventojo. Rūpindamiesi aplinka, kurioje gyvenate, du kartus per sezoną žvyrkelius barstome 𝒕𝒆𝒄𝒉𝒏𝒊𝒏𝒊𝒖 𝒌𝒂𝒍𝒄𝒊𝒐 𝒄𝒉𝒍𝒐𝒓𝒊𝒅𝒖. Tai yra populiariausia Lietuvoje naudojama priemonė mažinti žvyrkelių dulkėjimą", - šįryt gyventojus savo ,,Facebook" paskyroje informavo bendrovė. 

Anot jos, dėl gebėjimo iš aplinkos absorbuoti vandenį kalcio chloridas efektyvus įvairiuose temperatūriniuose režimuose, veikia esant ir aukštam, ir žemam santykiniam oro drėgniui, gerina eismo sąlygas net vykstant intensyviam automobilių eismui.

,,Rezultatas po barstymo akivaizdus ir juntamas iš karto – dulkėjimas ženkliai sumažėja. Vakar atlikome barstymo darbus mieste", - informuoja ,,Jonavos paslaugos". 

Bendrovės ir skaitytojos nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: