VšĮ ,,Miesto katė" perspėja - Jonavoje, Kosmonautų gatvėje, nuodijami gyvūnai.

Tikisi geriausio

,,Rastas apnuodytas ryžiukas. Jis - apatiškas, sunkiai kvėpuoja, labai viduriuoja, vemia, jo kūno temperatūra nukritusi. Katinukas gailiai miaukia, bando stotis ir eiti...

Matosi, kad katinas - visiškai naminis, tačiau nekastruotas, sužalota jo uodega. Panašu, kad gyvūnas anksčiau turėjo traumą.

Katinas pristatytas į "Sabveta" veterinarijos kliniką. Veterinarės daro viską, jog padėtų likimo nuskriaustam vargšiukui.

Kačiukui jau atlikti kraujo tyrimai, pastatyta lašinė, suleisti būtini medikamentai, telieka išlaukti...", - toks įrašas šiandien patalpintas VšĮ ,,Miesto katė" facebook paskyroje.

Prašo nelikti abejingais

Savanoriai ragina jonaviečius stebėti savo aplinką - tai ne pirmas apnuodytas gyvūnas, patekęs į VšĮ ,,Miesto katė" rankas.

,,Katinai nuodijami masiškai. Dėl to gali nukentėti ir jūsų asmeninis katinas, išleistas į kiemą arba vedžiojamas šuniukas.

Jei pastebėjote kažką įtartino ar įtariate, kas tai daro, labai prašome susisiekite su mumis, nes mums tai rūpi... Tik visi kartu galime padaryti gerą vardan jų", - rašo savanoriai.

Portalo jonavoszinios.lt duomenimis, prieš kelias savaites nugaišo ir lygiai tokius pat apsinuodijimo simptomus turėjęs Kosmonautų gatvės gyventojos šuo.

Globotinių gretos sparčiai pildosi

VšĮ ,,Miesto katė" pastebi, kad pastaruoju metu itin išaugo benamių, kuriems reikia pagalbos, skaičius.

Savanoriai nebeturi galimybių padėti visiems jiems.

Norintys prisidėti prie organizacijos veiklos, tai gali padaryti atlikdami pavedimą į banko sąskaitą.Pavedimo paskirtis: parama

Įmonės kodas: 302720537

Banko sąskaita: LT627300010130595181

PayPal sąskaita (norintiems prisidėti iš užsienio): info@miestokate.lt

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ!

Taip pat skaitykite: