Jonavos rajono gyventojai jau šiandien, birželio 15 d., turi galimybę miesto centre – Sąjūdžio aikštėje pasiskiepyti nuo COVID-19 viruso „Janssen“ vakcina. Į Jonavą atvyksta ir visus norinčius bei sulaukusius 18 metų gyva eila skiepys Nacionalinis kraujo centras (NKC).

Jonaviečių vakcinaciją NKC specialistai vykdys visiems gerai pažįstamose palapinėse, kuriose paprastai imamas donorų kraujas.

„Kviečiu jonaviečius pasinaudoti šia galimybe gauti imunitetą vos po vieno skiepo. Be to, atvykę į Sąjūdžio aikštę galėsite dalyvauti loterijoje, kurioje visi bilietai – laimingi, ir laimėti unikalių suvenyrų su Jonavos miesto simbolika“, - sako rajono mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

Pasak jos, galimybė pasiskiepyti čia ir dabar be išankstinės registracijos ir nelaukti revakcinacijos, nes jos paprasčiausiai nereikės, aktuali ir užsienyje dirbantiems jonaviečiams, grįžusiems atostogauti, ir vyresniems žmonėms, kurie vasarą nori leisti sode ir kuo mažiau būriuotis, ir jaunesniems, kurie dėl įtempto gyvenimo rimto vis neprisiruošia užsiregistruoti skiepui vakcinacijos centre.

„Janssen Pharmaceutica NV“ yra Belgijoje įsikūrusi farmacijos kompanija, priklausanti JAV korporacijai „Johnson & Johnson“. Jos sukurta vakcina nuo COVID-19, rekomendavus Europos vaistų agentūrai, kovo 11 d. buvo užregistruota naudojimui visoje ES.  Šios vakcinos pakanka vienos dozės, o imunitetas susidaro po dviejų savaičių.

Planuojama, kad NKC palapinės Jonavos Sąjūdžio aikštėje birželio 15 d. dirbs 11-16 val. Į Jonavą NKC atsiveža 300 vakcinos dozių. Esant nepalakiam orui, vakcinacija vyks Jonavos kultūros centro fojė. Su savimi būtina turėti asmens dokumentą.

Jonaviečiai ir toliau gali skiepytis Jonavos vakcinavimo centre, kuris dirba kiekvieną darbo dieną 8-17 val. ir savaitgaliais, jei turi vakcinos. Skiepijimuisi vakcinavimo centre reikalinga išankstinė registracija.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: