Vakar, rugpjūčio 13-ąją, Jonavoje, Kosmonautų gatvėje, apie 13 valandą buvo galima pastebėti gausias pareigūnų pajėgas.

Kaip paaiškėjo susisiekus su Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyriu, šis įvykis susijęs su iš įkalinimo įstaigos pasišalinusiais asmenimis. 

Rugpjūčio 11 d. 21.17 val. Kauno apskr. VPK gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r., Pravieniškių k., į Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-ąjį kalėjimą po darbo negrįžo nuteistieji (besargybiniai) (gim. 1988 m.) ir (gim. 1988 m.). Įvykį tyrė Lietuvos kalėjimų tarnyba.

,,Bėglių paieškos ėmėsi ir mūsų policijos pareigūnai. Sekmadienį policijos pareigūnams nustačius informaciją apie galimą pasišalinusių nuteistųjų buvimo vietą, mūsų Specialiosios parengties skyriaus pareigūnai sulaikė vyrus Jonavoje, Kosmonautų gatvėje esančiame daugiabučio bute.

Policijos pareigūnai minėtus asmenis pristatė ten, kur jiems ir vieta – į įkalinimo įstaigą", - informavo Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris. 

Nuo šių metų sausio 1 dienos iki rugpjūčio 14 dienos policijos pareigūnai buvo sulaukę 21 pranešimo apie pasišalinusius ir nustatytu laiku į Pravieniškių 1-ąjį kalėjimą negrįžusius asmenis. Nors tyrimus dėl paieškų pradėjo kalėjimo pareigūnai, dėl visų šių įvykių paieškos veiksmus atliko ir policijos pareigūnai. 

,,Pasišalinę asmenys laisvėje ir toliau vykdo nusikalstamas veikas, todėl mūsų policijos pareigūnai daro viską, kad Kauno apskrities gyventojai jaustųsi saugūs", - teigė komunikacijos poskyris. 

Nuotrauka - stop kadras iš grupėje ,,Kur mentai stovi?" skelbto vaizdo įrašo. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: