Kaip žinia, iki lapkričio 30-osios Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Evelina Darvidė  kartu su Jonavos r. socialinių paslaugų centro direktore Valentina Demidenko kvietė padovanoti sukneles, papuošalus, batelius ar kitus aksesuarus renginiui ,,Padovanok suknelę", kuris Jonavoje tampa graži kelių metų tradicija. Skelbta, kad finalinis renginys vyks gruodžio 12 dieną, 13 val. Jonavos kultūros centro Mažojoje salėje.  

Finaliniui renginiui artėjant pasiteiravome, ar sulaukta daug geradarių, kurie atsiliepė į organizatorių kvietimą dovanoti sukneles, batelius ir kitus aksesuarus.  

,,Norime nuoširdžiai padėkoti visiems prisidėjusiems prie „Padovanok suknelę“ socialinės iniciatyvos ir atsiliepusiems į kvietimą padovanoti sukneles, papuošalus, batelius. Džiaugiamės miesto gyventojų aktyvumu, noru prisididėti ir pasidalinti su moterimis, kurios dalyvauja socialinėje akcijoje. Per numatytą laikotarpį surinkta daugiau nei 250 vnt. skirtingų suknelių, apie 30 porų batų ir daugybę įvairiausių papuošalų, rankinių, kuriuos, tikrai, renginio dieną priderinsime prie pasirinktos suknelės.

Nuo šios savaitės renginio dalyvės, kurių yra šiek tiek virš 20, kviečiamos atrasti tą vienintelę suknelę, kuria pasipuoš renginio dieną. Visi gražūs dalykai prasideda nuo minčių, vidinės motyvacijos ir noro keistis, tad tikimės, kad moteris įkvėps kitų moterų bendrystė, padrąsinimas ir gerieji pavyzdžiai. Buvo ypatingai malonu priimti sukneles su paliktu palinkėjimu suknelę pasirinkusiai moteriai. 

Džiaugiamės, kad prie „Padovanok suknelę“ renginio prisijungė ir ne Jonavoje gyvenančios moterys. Sulaukėme suknelių paštomatu ir iš Kėdainių, Kauno, Šiaulių, Alytaus. Sukneles dovanojo ir moteriškų drabužių parduotuvės savininkės, socialinę akciją palaikė ir Jonavos miesto ir rajono ugdymo įstaigos, įmonės. 

Nuoširdus ačiū už bendrystę. Bendradarbiavimas įkvepia”, - dėkoja renginio sumanytoja ir organizatorė, Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Evelina Darvidė.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: