Šiais metais jonaviečiai išsirinko tris projektus, kuriuos įgyvendins mieste ir rajone pagal Dalyvaujamojo biudžeto programą.  

Didelės apimties projektų kategorijoje laimėjo projektas „Renginių ir laisvalaikio oazė Žeimių miestelyje“, kuris bus įgyvendintas kitais metais. Mažos apimties projektų kategorijoje mieste išrinktas projektas „Ikimokyklinio bei pradinio mokyklinio amžiaus vaikų užimtumas prie Žemaitės g. 6-8 daugiabučių “, kuris jau įgyvendintas bei buvo pristatytas visuomenei. O šiandien, lapkričio 27-ąją pristatytas mažos apimties projektų kategorijoje rajone laimėtas projektas „Liepų alėja Liepiuose“ - Bukonių seniūnijoje, Liepių kaime iškilmingai perkirpta simbolinė parko atidarymo juostelė. 

Liepių kaimo bendruomenė dalyvaujamojo biudžeto projekte šią vasarą laimėjo 2 5000 eurų ,,Liepų alėjos" projektui ir kibo į darbus apie 7 ha ploto teritorijoje, kuri iki šiol nebuvo pritaikyta gyventojų poreikiams. Sutelkę jėgas, tiek bendruomenė, tiek seniūnija, prisodino liepaičių, įrengė takelius, suolelius su poilsio aikštelėm, pastatė kupolą. Kaip sutartinai sako Bukonių seniūnas Arturas Narkevičius ir Liepių bendruomenės pirmininkė Neringa Kukarinienė, nežadama sustoti ir toliau plėsti parką, kuriame dar ketinama įrengti Pojūčių takus, beržynėlyje pakabinti hamakus, įrengti želdynus ir pan. 

Su Liepų alėjos atidarymu bendruomenę sveikino vicemerė Birutė Gailienė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Lineta Jakimavičienė. 

Pirmieji Dalyvaujamojo biudžeto projektai buvo įgyvendinti pernai. Užusaliuose įrengta Vyturių g. poilsio ir laisvalaikio erdvė bei atnaujintas Markutiškių parkas. 

Dalyvaujamasis biudžetas – tai galimybė kiekvienam Jonavos rajono gyventojui realizuoti savo sumanymus ir pagražinti rajono viešąsias erdves. 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: