Emocinė savijauta yra tiek pat svarbi kaip ir fizinė sveikata. Kiekvieno žmogaus prigimtinis poreikis – noras būti laimingu, todėl svarbu rūpintis savo psichologine savijauta, aplinka, ypač atsirandant sunkumams.

Psichologo konsultacijos skirtos ne tik išgyvenant krizę ar esant psichikos sutrikimams, bet ir kuriant kokybiškesnį gyvenimą, santarvę šeimoje, darbe su kolegomis, susiduriant su vaikų auklėjimo iššūkiais ar esant sunkumams dėl pandemijos keliamų iššūkių. Tai puiki galimybė pamilti save ir gyvenimą. Kuo anksčiau žmogus kreipiasi psichologinės pagalbos, tuo lengviau ir greičiau galima ją suteikti.

Padedant psichologui, jam užduodant tinkamus klausimus, pavyksta aiškiai ir konkrečiai įvardinti problemą, savijautą, įvykusią situaciją ar kilusias mintis ir palengva prieiti prie geresnio sprendimo ar geresnės savijautos, suteikiama emocinė parama. Tai saugi erdvė kalbėti ir ieškoti atsakymų, pats žmogus sprendžia ir įvardija, ko tikisi iš psichologo konsultacijų.

Rūpindamiesi žmonių psichologine sveikata Jonavos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja visiems Jonavos rajono gyventojams nemokamas individualias psichologo konsultacijas. Konsultacijos, atsižvelgiant į šalyje esančią pandeminę situaciją ir žmogaus poreikius, teikiamos gyvai - jaukiose patalpose, joms nereikia šeimos gydytojo siuntimo. Visa kas kalbama per konsultacijas yra konfidencialu.

Psichologo konsultacijos vykdomos projekto „Visuomenės sveikatos stiprinimas Jonavos rajone“ lėšomis. Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtrauktiems didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-R-630 „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu“.

Dėl informacijos ir registracijos kreipkitės į Jonavos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurą telefonu tel.: 8 349 31064, 8 672 91761.

 

Jonavos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Taip pat skaitykite: