Gerbiami miesto šventės eitynių dalyviai,

Rugsėjo 9 d. prašome Jūsų laikytis bendrų taisyklių, kad eitynės būtų ne tik įspūdingos, bet ir sklandžios. Būtinai perskaitykite visą informaciją ir pasidalinkite ja su savo organizacija.

PASIRUOŠIMAS. 18 val. visi eitynių dalyviai turi būti savo vietose pagal jiems priskirtą numerį. Jeigu atvykstate su itin gausia grupe (daugiau nei 100 žmonių), prašome rikiuotis nuo 17.45 val.

  • Ties eitynių dalyvių sustojimo linija bus ant žemės sudėtos lentelės su Jūsų numeriu – atėję paimkite jį ir laikykite iškėlę, kad būtų matomas kitiems.
  • Savo grupėje paskirkite atsakingą žmogų, kuris Jūsų grupę surikiuotų tvarkingai į eiles po 6 žmones ir bendradarbiautų su JKC darbuotojais.
  • Savo pasiruošimo vietą palikite švarią ir tvarkingą.
  • Eisenos dalyviai į Joninių slėnį keliaus eilės tvarka pagal priskirtus skaičius (ta pačia tvarka būsite pristatomi ir slėnyje). Eisenos pradžia bus ties Jonavos pėsčiųjų tiltu Žeimių g. 2-oji eitynių dalis - švietimo įstaigos – rikiuojasi atkarpoje nuo Jonavos sporto arenos aikštelės ir tęsiasi per automobilių stovėjimo aikštelę link Jonavos baseino įvažiavimo ir automobilių stovėjimo aikštelės. 3 dalis dalyvių rikiuojasi Žeimių g. atkarpoje nuo įsukimo į Sporto areną link Lietavos g./Žeimių g./Žemaitės g. žiedo. Dalyvių sustojimo schema PRIDEDAMA.

EITYNĖS. 18.30 val. prasideda eitynės. Prašome eiti išlaikant tvarkingas eiles po 6 žmones ir nepaliekant didesnių nei 2 m tarpų tarp skirtingų organizacijų bei daugiau kaip 70 cm tarpo tarp eilių.

  • Eitynėse dalyvaujančios didelių gabaritų transporto priemonės NESUKA Į SODŲ G. Ties posūkiu į Sodų g. palieka eitynes ir važiuoja tiesiai Vasario 16-sosios g.
  • Eitynėse dalyvaujantys lengvieji automobiliai NEVAŽIUOJA Į SLĖNĮ – iš Sodų g. suka į S. G. Ilgūno g. ir palieka eitynes.
  • Susidarius tarpams dėl transporto priemonių išvažiavimo, greitiname tempą, išlaikydami lygius atstumus tarp organizacijų.

PRISTATYMAS SLĖNYJE. Apie 19 val. pirmieji dalyviai pasieks Joninių slėnį. Atkreipiame dėmesį, kad visos organizacijos keliauja link scenos arčiau slidinėjimo trasos esančiu taku, tuomet leidžiasi link scenos. (EITYNIŲ JUDĖJIMO SCHEMA PRIDEDAMA).

  • Nusileidus prie scenos toliau einame atitverta zona priešais sceną – Jums čia esant, renginio vedėjas operatyviai pristatys Jūsų organizaciją. Mojuojame, šypsomės ir greitai užleidžiame vietą kitiems: judame kuo toliau į slėnį, nesudarydami grūsties ir užleisdami vietą ateinantiems eitynių dalyviams. Į zoną priešais sceną Jus įleis ir išlydės JKC darbuotojai. Laikykitės tvarkos ir jų nurodymų.

SVARBU. Labai prašome nei pristatymo metu, nei bet kuriuo kitu metu neleisti helio balionų ir kitais būdais nekenkti gamtai. Būkime atsakingi.

Ačiū Jums, kad aktyviai dalyvaujate eitynėse ir savo buvimu puošiate Miesto šventę!

Jonavos kultūros centras

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: