Su portalu jonavoszinios.lt susisiekusi moteris pasakojo, kad neseniai iš AB „Achema“ valgyklos – kavinės buvo „iškraustyta“ jonaviečio Andriaus Lobovo paveikslų paroda. Moteris teiravosi – kodėl gražūs paveikslai staiga dingo bei norėjo sužinoti, ar ateityje planuojama nauja paroda?

Daugumą savo meniniais sugebėjimais stebinantis jonavietis Andrius Lobovas pasakojo, kad jo tapyti paveikslai iš valgyklos patalpų „iškraustyti“ praėjusią savaitę.

„Mano tapyba kažkam neįtiko ir praėjusią savaitę buvo pasakyta, kad „tokių paveikslų – neliktų“. Matomai, kai kam nepatiko vaizduojamas apnuogintas moters kūnas "fantasy" stiliumi – tai jau, matai, nebe menas. Nes dabar menas yra, kai penkiais pirštais merki į dažus ir teplioji ant popieriaus – va tada bus menas? Nusivyliau "Achemos" administracija dėl netolerancijos įvairiapusiškam menui.  Juk ši paroda beveik metus džiugino achemiečius, kurie per pietų pertraukas turėdavo ką aptarinėti, o ne tik į pilkas sienas spoksoti“, - pasakojo buvusios parodos autorius A.Lobovas.

Andrius skuba nuraminti savo tapybos gerbėjus ir teigia, kad ieškos kompromisų su AB „Achema“ vadovybe.

„Eisiu į kompromisą su bendrovės vadovybe ir jau dabar ruošiu naują parodą, kiek švelnesnę“, - šypsosi Andrius. – Naujuose paveiksluose dominuos raudonos spalvos, paukščiai, medžiai, žodžiu - daugiau pavasario. Tikiuosi, kad naują ekspoziciją paruošiu dviejų savaičių bėgyje“.

Susisiekus su vienu iš AB „Achema“ vadovu – nuo komentarų susilaikyta, tačiau užsiminta, kad kompromisai – galimi.  

Nuotraukos iš asmeninio A.Lobovo archyvo – buvusi paveikslų paroda AB „Achema“ valgykloje-kavinėje

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: