Jonavos lengvaatlečiams vasaros sezonas šiemet baigėsi gan vėlai - rugsėjo 30 dieną varžybomis Marijampolėje. Nors, kaip sako trenerės, nepavyko „susišluoti“ visų apdovanojimų, nes lengvoji atletika pasižymi rungčių gausa, bet geros nuotaikos netrūko.

Į atvirą Marijampolės savivaldybės vaikučių (2009 m.g.), vaikų (2007-2008 m.g.) ir jaunučių (2005-2006 m.g.) lengvosios atletikos čempionatą sugūžėjo stipriausi Lietuvos jaunieji sportininkai. Mūsiškiams teko pakovoti su Kauno lengvaatlečiais, su tradiciškai stipriais sprinteriais iš Kėdainių, Alytaus, su stajeriais iš Marijampolės ir Vilkaviškio...

Nepaisant to, namo parvežta 20 tauriųjų metalų medalių, iš kurių - 7 auksinai, o papildomai kraitis papildytas dar 4 mediniais (ketvirtos vietos) medaliais.

Marijampolėje sužibėjo Vidutės Lebeckienės sprinteris Adrijus Dapkus, laimėjęs du aukso medalius 60 ir 300 metrų bėgimuose. Du medalius - aukso ir bronzos - laimėjo Tadas Ivanauskas: jis toliausiai nustūmė 4 kg sveriantį rutulį ir trečias pasiekė finišą 200 metrų bėgime.

Dar pirmąsias vietas iškovojo Samanta Jatkonytė (800 m, jaunučių grupėje), Greta Malinauskaitė (1500 m, jaunučių grupėje), Gabrielė Murinaitė (2 kg rutulio stūmimas, jauniausių vaikų grupėje) ir Evelina Kramarenkaitė (3 kg rutulio stūmimas, jaunučių grupėje).

Jonaviečių tarpe sidabru pasidabino Paulius Bagdonavičius (600 m, vaikų 2007-2008 m.g. grupė), Gabija Genulevičiūtė (600 m, vaikų 2009 m.g. ir jaunesnių grupė), Emilė Skačkovaitė (800 m, jaunučių grupė), Konstantinas Stankus (800 m, jaunučių grupė), Gabija Bučinskaitė (rutulio stūmimas, vaikų 2009 m.g. jaun. grupė), Beatričė Vasiliauskaitė (rutulio stūmimas, 2007-2008 m.g.grupė), Diana Zdancevičiūtė (rutulys, jaunučių grupė) ir Aidanas Vainorius (rutulio stūmimas, jaunučių grupė), o trečiąsias vietas ir bronzos medalius savo amžiaus grupėse iškovojo rutulininkai: Marijus Lankelis, Goda Mačiulytė, Evelina Petrauskaitė, Meida Rimkutė.

„Smagu sezoną baigti tegul ir ne su Lietuvos čempionato medaliais ant kaklo, bet ir su asmeninais rekordais, naujai iškeltais tikslais, gera nuotaika, padidėjusiu noru sportuoti ir su tikslu kitąmet dažniau užlipti ant aukštesnio prizininkų pakylos laiptelio,“ - teigia Jonavos kūno kultūros ir sporto centro lengvosios atletikos trenerė Gražina Goštautaitė.

„Visa tai „išskaičiau“ iš vaikų akių, o kai kurie tai garsiai įvardijo patys... Turim turbūt iš prigimties motyvuotų sportininkų,“ - pridūrė ji.

 

JKKSC informacija

Taip pat skaitykite: