Jonavos „CBet“ krepšinio klubas pradeda prekybą 2021-2022 metų sezono abonementais. Naujajame sezone jonaviečiai sieks ne tik garbingai debiutuoti Betsafe-LKL čempionate, bet ir įgelti lyderiaujantiems lygos senbuviams.


Pernai metais NKL lygos čempionų titulą iškovoję Jonavos „CBet“ krepšininkai šiemet pirmą kartą klubo istorijoje varžysis stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje, bei kovos dėl Karaliaus Mindaugo taurės apdovanojimų pakylos.

Po metų rungtyniavimo be žiūrovų LKL debiutantai yra labai išsiilgę savo gerbėjų, tad kviečia tapti abonementų savininkais ir stebėti visas 16 LKL rungtynių vos prieš kelis metus atidarytoje Jonavos Sporto Arenoje.

Įsigyk sezono abonementą ir tapk Jonavos krepšinio istorijos dalimi!

Šiemet Lietuvos Respublikos Vyriausybė įvedė Galimybių pasą ir atnaujino reikalavimus uždarose patalpose vykstantiems renginiams. Jonavos Sporto Arenoje bus laukiami visi Galimybių pasą turintys krepšinio aistruoliai.

Jonavos „CBet“ krepšinio klubas skatina jonaviečius rūpintis savo sveikata, nelaukti ir ruoštis naujajam krepšinio sezonui jau dabar – pasiskiepyti ir taip išvengti nuolatinio testavimosi prieš kiekvienas rungtynes.

Pirmosios LKL rungtynės Jonavoje jau Rugsėjo 20 d. su daugkartiniais Lietuvos čempionais Kauno „Žalgiriu“!

Abonementų kainos vos nuo 59 eurų!

BILIETUS PLATINA mūsų partneriai: TicketMarket.lt

BILIETUS galima įsigyti INTERNETU: https://tinyurl.com/eyy3sbx2

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: