Sausio 8 d. apie 2 val. 18 min. gautas pirminis pranešimas, kad Šveicarijos sen., Salupių k., Bartonių g. dega medžiai.

Atvykę ugniagesiai gelbėtojai aptiko, jog  atvira liepsna dega 18 m³ statybinės medienos. Gaisro gesinimo darbai truko iki 5 val. Gaisrininkams pavyko nuo ugnies apsaugoti už pusės metro esančią kitą medienos krūva.

Įtariama, jog tai buvo tyčinis padegimas, mat šalia gaisravietės rastas plastikinis indas, kuriame galimai buvo benzino.

Gaisro nuostoliai nustatinėjami.  

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. (Turto sunaikinimas ar sugadinimas)  2 d. (Tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu arba išardydamas ar sugadindamas įrenginį ar agregatą, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, arba sunaikino, išardė ar sugadino strateginę arba svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, arba sunaikino ar sugadino didelės vertės svetimą turtą ar didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčias vertybes, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.).

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: