Jau rytoj Jonavos „CBet“ vyks į Šiaulius, kur sieks 14-osios pergalės „Betsafe-LKL“ čempionate. Tai bus pirmasis mūsų sugrįžimas į Šiaulių areną po istorinio „Citadele KMT“ finalo ketverto. Prieš laukiančias rungtynes su šiauliečiais pakalbinome vieną iš komandos lyderių Jeffery Garrettą, kuris pasidalino mintimis apie laisvą laiką Lietuvoje, reguliariojo sezono MVP lenktynes bei besiformuojančią sveiką priešpriešą su „Šiaulių“ ekipa.

  • Jeffai, praėjusiame susitikime rungtyniavai 45 minutes be keitimų. Kiek pavargęs jauteisi po tokio susitikimo ir kokiais būdais tau pavyksta atsistatyti?

Tas nuovargis nesijautė labai stipriai pasibaigus rungtynėms, mes žaidėme svečiuose, tai galbūt galėjau šiek tiek daugiau pašaldyti kelius, bet tai normali praktika išvykose. Kalbant apie rungtynes, tai aš visą gyvenimą dirbu su savo mąstysena ir noriu lemiamomis akimirkomis būti aikštelėje. Psichologiškai ir fiziškai man atlaikyti rungtynes Alytuje buvo įprasta ir malonu padėti iškovoti tokią pergalę.

  • Stebint tave socialiniuose tinkluose galima matyti, kad kurį laiką mėgaujiesi gyvenimu Lietuvoje ir turi savo mėgstamus restoranus bei vietas, kuriose lankaisi. Ar vairuojant dar tenka naudoti navigaciją?

Lyginant su pirmosiomis savaitėmis Lietuvoje, aš jaučiuosi tikrai gerai. Jonava nėra didelis miestas ir čia itin lengva viską rasti. Lietuviai yra labai paslaugūs, o gyvenimas čia yra malonus. Man kartais dar tenka pasinaudoti navigacijos pagalba, ypatingai Kaune, nes Vilniuje lankausi dažniau ir kartais būna problemų randant tuos pačius mėgstamus restoranus Kaune. Kelis kartus esu pasiklydęs, tačiau man patinka pastovumas ir daugumoje mėgstamų vietų, kuriose lankausi, dažnai man navigacijos tikrai nereikia.

  • Iki reguliariojo sezono pabaigos lieka vienas ratas. Jūs kartu su „Wolves“ lyderiu A. Caveru renkate praktiškai identišką kiekį naudingumo balų ir lyderiaujate čempionate. Ar mintyse pasvajoji ir norėtum tapti reguliariojo sezono MVP, ar asmeninių apdovanojimų nesivaikai?

Man asmeniniai apdovanojimai niekada nebuvo pats svarbiausias dalykas, tačiau neslėpsiu, žinau, kad su Caveriu renkame kone identišką kiekį naudingumo balų. Aš kaip krepšininkas visada noriu būti kaip įmanoma naudingesnis savo komandai. Vienas dalykas yra būti puikiu taškų rinkėju ar geru gynėju, tačiau aš noriu komandai padėti visose srityse, dėl to sunkiai dirbu. Būtų malonu laimėti naudingiausio žaidėjo apdovanojimą, bet aš labiau noriu, kad komanda rinktų pergales ir atkrintamąsias kovas pasitiktume iš kuo geresnės pozicijos.

  • Rytoj komanda keliauja į Šiaulius. Ta pati vieta, kur baigėsi mūsų pernykštis sezonas, bet tuo pačiu tai vieta, kurioje prieš mėnesį iškovojome pirmuosius medalius taurės varžybose. Kokias emocijas tau kelia išvyka į Šiaulius?

Šiauliai man yra ypatinga vieta, kurioje pavyko iškovoti pirmuosius medalius „Citadele KMT“ finalo ketverte. Šiauliuose esame žaidę daug itin didelės svarbos rungtynių. Paskutinės mūsų rungtynės su šiauliečiais taip pat buvo labai kovingos, nors ir pirmavome užtikrinta taškų persvara, jie sugrįžo į rungtynes, nepasidavė ir vos neatėmė pergalės. Labai mėgstu prieš juos rungtyniauti, o jų arenoje visada būna gera atmosfera.

  • Su šiauliečiais susitinkame itin dažnai ar nejaučiate, kad galbūt formuojasi sveika priešprieša tarp komandų? Kokios dvikovos laukiate rytoj svečiuose?

Prisimenant pernai metų atkrintamosiose vykusias kovas, galima sakyti, kad kova aikštelėje būna intensyvesnė nei kitose rungtynėse. Manau, sutikčiau, kad tarp komandų yra sveika priešprieša. Pernai jie įrodė savo pranašumą, tačiau, kaip ir minėjau, su jais visada smagu rungtyniauti ir laukia sunkios rungtynės „Šiaulių“ arenoje, kurioje norėsime iškovoti pergalę.

Pirmadienio susitikimo su Šiaulių „Šiauliai“ ekipa pradžia – 18:50.

Artimiausios namų rungtynės Jonavoje vyks balandžio 2 dieną, kai Jonavos sporto arenoje apsilankys „Wolves“ ekipa.

Bilietų nuoroda:  Jonavos CBET - Wolves | Jonavos sporto arena (ticketmarket.lt)

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: