Pastarųjų apklausų duomenys rodo, kad dėl plataus masto ekonominės krizės, tarptautinių konfliktų ir neramumų visuomenėje daugelio šalių gyventojai, įskaitant Lietuvą, į ateitį žiūri su vis didesne baime. 2023 m. Edelman Trust Barometer atliko apklausą 28 šalyse ir nustatė, kad iš jų net 24-iose „žmonių, manančių, kad po penkerių metų jų šeimos gyvens geriau, skaičius yra rekordiškai mažas“. 

2023 m. balandžio 1–2 d. visame pasaulyje bus sakoma specialioji kalba, kurios pavadinimas „Baimintis dėl ateities nereikia“. Ši nemokama pusvalandžio trukmės programa vyks Jehovos liudytojų susirinkimų salėje Jonavoje, taip pat bus galimybė klausytis programos videokonferenciniu ryšiu. Arčiausiai vykstančių susirinkimų adresai ir laikas pateikti interneto svetainės JW.ORG pagrindiniame puslapyje (žiūrėti „Apsilankykite Jehovos liudytojų sueigoje“). 

Jehovos liudytojų atstovas spaudai Erikas Aleksandravičius sako: „Galbūt atrodo, kad sunkumai, su kuriais susiduriame, niekad nesibaigs. Tačiau Biblija suteikia patikimą viltį dėl ateities, kuri gali jau dabar padėti įveikti nerimą. Visame pasaulyje vyksiančioje programoje dalyviai galės išgirsti akivaizdžius įrodymus, kodėl baimintis dėl ateities nereikia.”  

28 metų Ričardas iš Vilniaus pasakoja, kad „gyvenimas buvo chaotiškas - su įvairiomis baimėmis kovodavau kvaišindamasis, gyvenau amoraliai, turėjau nemenkų įsiskolinimų, nuolat pykausi su šeimos nariais, buvau išvarytas iš namų“. Viskas pasikeitė 2015 metais, kai vyras pradėjo studijuoti Bibliją: „Žinios iš Biblijos padėjo kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Į ateitį pradėjau žvelgti su viltimi“ - dalinasi Ričardas, kuris su nekantrumu klausysis programos „Baimintis dėl ateities nereikia“. 

2023 m. balandžio pirmąją savaitę vyks dvi nemokamos programos visose 118 000 Jehovos liudytojų bendruomenių. Pirmiausia bus sakoma specialioji kalba, o balandžio 4 d. vakarą visuomenė kviečiama dalyvauti kasmetiniame Jėzaus Kristaus mirties minėjime, kuriame dalyvaus beveik 20 milijonų žmonių visame pasaulyje.   

Įėjimas į abu renginius nemokamas, registruotis nereikia. Daugiau informacijos, kada ir kur šie renginiai vyks artimiausioje vietovėje, nurodyta oficialioje Jehovos liudytojų svetainėje JW.ORG. 

Jehovos liudytojų atstovas spaudai Kauno regione Marius Pečiulaitis

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: