Šiandien, gegužės 18 - osios pavakarę, Jonava ,,sustojo" kamštyje. Miestas užsikimšo iš visų pusių - nei įvažiuoti, nei išvažiuoti. Net Meškonių mažasis aplinkkelis, kelias nuo Achemos, nuo Kauno ir Ukmergės pusių ,,duso" dėl stovinčių automobilių gausos. Vieni svarstė - gal avarija, gal nelaimingas įvykis, o gal sugedęs kelyje automobilis. Trumpai tariant, portalo redakciją užplūdo įvairūs klausimai ir pamąstymai.

Kaip praneša skaitytojai, spūstys prasidėjo maždaug 16 val. 30 min. 

To priežastis - Lietuvos automobilių kelių direkcijos Jonavos padalinys Kelių tarnyba sumąstė paties vakarinio piko metu asfaltuoti A6 kelio atkarpą link Kauno pusės, palei Šveicariją, Spanėnus. 

Tikslios asfaltuojamos kelio atkarpos įvardinti neturime galimybės, mat Kelių tarnyba nesivargino perspėti vairuotojų, nepasirūpino išankstiniu pranešimu, kad bus atliekami kelių remonto darbai. 

Primename, kad panašią situaciją dėl kamščių piko metu, Jonavos Kelių tarnyba buvo sukėlusi rugsėjo 1-ąją, kuomet sumąstė ,,sutvarkyti" Plento gatvės žiedinę sankryžą, kuomet visi vežė vaikus į mokslo ir žinių šventę. 

Kaip atrodo  ,,stovintis" miestas kamštyje iš viršaus, galite pažiūrėti ČIA.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: