Jonavos rajono savivaldybės tarybai siūloma svarstyti Ukrainos Ivano-Frankivsko srities policijos prašymą perduoti jai transporto priemonių, kurios būtų naudojamos ukrainiečių gynyboje nuo Rusijos agresijos.

Jeigu taryba pritars, Ukrainos Ivano-Frankivsko srities vyriausiojo nacionalinės policijos departamento darbuotojų profesinei sąjungai bus perduoti du savivaldybės autobusiukai – 2007 m. gamybos Ford Transit ir Renault Trafic.

Šiomis transporto priemonėmis iki šiol naudojosi savivaldybės socialinių paslaugų įstaigos, kurioms pernai buvo nupirkti nauji automobiliai, tad šie nėra būtini kasdienei įstaigų veiklai.

Siūlomi perduoti autobusiukai turi galiojančią techninę apžiūrą, yra apdrausti civilinės atsakomybės draudimu ir gali savo eiga būti nuvairuoti iki Ivano-Frankivsko miesto Ukrainoje.

„Tai būtų jau ne pirmoji Jonavos rajono savivaldybės humanitarinė pagalba Ukrainos žmonėms. Tarybos sprendimu jau esame paaukoję 50 tūkst. eurų mūsų miestui partneriui Smilai, išsiuntėme įvairių medikamentų ir tvarsčių siuntą Ukrainos ligoninėms, ilgai negendančių maisto produktų, higienos reikmenų, pirmos pagalbos priemonių Jarmolyncų ir Mizhhirijos miesteliams, - sako Jonavos rajono mero pavaduotoja Birutė Gailienė. - Savivaldybė rūpinasi ir į Jonavą atvykusiais ukrainiečių karo pabėgėliais, kurių rajone jau beveik 300. Didžioji dalis – moterys ir vaikai“.

Du Jonavos autobusiukai į Ukrainą keliaus ne tušti – kartu planuojama gabenti ir dar šiek tiek humanitarinės pagalbos higienos priemonėmis, maisto produktais.

Jonavos rajono savivaldybės inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: