Gegužės viduryje mitingą „Didysis šeimos gynimo maršas“ planuojantys aktyvistai ketina apsilankyti ir Jonavoje – socialinio tinklo ,,Facebook“ grupėse platinami pranešimai, kad penktadienį mūsų miestą ketina aplankyti ,,Didžiojo šeimos gynimo maršo“ autobusiukas.

Vieningai paliudysime didžiosios daugumos Lietuvos piliečių ryžtą apginti Lietuvos šeimų teises bei Lietuvos Respublikos Konstitucijoje nustatytą teisinę ir visuomeninę tvarką.

Apginsime savo šeimas, vaikus, jaunimą, vaikų darželius ir mokyklas nuo prievarta brukamos išsigalvotų socialinių lyčių propagandos. Vieningai pasisakysime prieš rengiamą Stambulo konvencijos ratifikavimą Seime, kuris uždraustų žodžio ir įsitikinimų laisvę, įteisintų totalią visuomenės minčių kontrolę ir bausmes už Konstitucijoje įtvirtintą teisę reikšti savo nuomonę ir tėvams auklėti vaikus pagal savo įsitikinimus.

Lietuva niekada neleis kraštutinėms mažumoms primesti visai visuomenei nepriimtino gyvenimo būdo, paniekinti Tautos tradicijų ir vertybių ir atsisakyti pagarba žmogaus orumui pagrįstos krikščioniškos civilizacijos moralės, skelbia mitingo iniciatoriai.

Tiesa, šie viešojoje erdvėje jau kurį laiką kritikuojami ne tik dėl noro rengti masinį mitingą pandemijos akivaizdoje, bet ir dėl retorikos, kurioje galima įžvelgti homofobijos apraiškų.

Ką jonaviečiai mano apie šį mitingą? Kviečiame sudalyvauti apklausoje. 

Ar šildymo sezonas Jonavos daugiabučiuose paskelbtas laiku?

Taip pat skaitykite: