P. Vaičiūno bei Žemaitės gatvėse pradėtas remontas toliau kelia gyventojų aistras: į portalo jonavoszinios.lt redakciją plūsta skambučiai ir žinutės, su įvairiais pastebėjimais apie jau atliktus darbus, sumažėjusį automobilių parkavimo vietų skaičių Žemaitės gatvėje bei saugumą keliuose. Nors didžioji dauguma besipiktinančių - vairuotojai, kartaus žodžio, panašu, negaili ir pėstieji.

,,Jau anksčiau esame girdėję pažadus dėl perėjos nuo Laisvės gatvės link A. Kulviečio, bet dabar, kai pamatėm kaip išdarkyta P. Vaičiūno gatvė, supratome, kad perėjos, ko gero, nebebus. 

Norėjau pasiteirauti, kur turėčiau kreiptis su konkrečiu siūlymu dėl šio klausimo? Man svarbus mūsų vaikų saugumas. Kaip visada, kažkas keisis kai nutiks nelaimė...

Šalia to, man nesuvokiama, kaip suderinamas dviratininkų ir vairuotojų saugumas, kai dviračių takas, einantis ant pačio kelio, P. Vaičiūno gatvėje veda į niekur.

Aš bei kiti Laisvės gatvės gyventojai turime dar daugiau pastebėjimų dėl naujų darbų. Pasitikėjimo nekelia ir naujovės Žemaitės gatvėje.

Norėtųsi, kad mūsų mintys pasiektų asmenis, kurie atsakingi už saugų eismą mūsų mieste. Dar kartą pakartosiu - saugų eismą", - kalbėjo dar šįryt paskambinusi skaitytoja Vida.

Nors remonto darbai nei P. Vaičiūno, nei Žemaitės gatvėse dar nebaigti, primename, kad klausimus dėl rajono kelių saugumo analizuojami Jonavos rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijoje ( SEK). Norint pateikti jai savo pastebėjimus, tai galima padaryti el. paštu: sauguseismas@jonava.lt.

Artimiausias SEK posėdis - jau rytoj.

Daugiau informacijos apie SEK patalpinta čia.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: