Ketvirtadienio vakarą Šiauliuose susitiko dviejų puikiai pažystamų strategų V. Šeškaus ir A. Sireikos treniruojamos ekipos.

Trečiąsias „Citadele-KMT“ grupių etapo rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmųjų 5 minučių turėjo 3 taškų pranašumą. Pirmajame kelinyje „CBet“ suklydo net 7 kartus ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo 14 taškų deficitą (25:11).

Antrajame ketvirtyje Virginijaus Šeškaus komandai koją kišo ir toliau besitęsiančios klaidos, o priartėti pavyko tik iki 11 taškų (33:22). Prieš pat ilgąją pertrauką jonaviečiai pataikė kelis tolimus metimus, tačiau šiauliečiai sugebėdavo atsakyti tuo pačiu ir po dviejų kelinių rezultatu 46:34 pirmavo „Šiauliai“.

Po ilgosios pertraukos svečiai išsijudino puolime ir prabėgus 5 minutėms priartėjo iki 9 taškų (58:49). Prieš pat lemiamą ketvirtį jonaviečiai dar labiau priartėjo ir tempiami G. Huskič priartėjo iki 4 taškų (63:59).

Lemiamame ketvirtyje abi komandos greitai susirinko komandines pražangas ir vyko tikras baudų metimų maratonas. Jėgų bei sėkmingų sprendimų pristigę svečiai, patyrė apmaudų pralaimėjimą 4 taškų skirtumu 83:79.

„CBet“: Goranas Huskičius 18, Edvinas Šeškus 14, Jeffery Garrettas 11, Vytautas Šulskis 10, Martinas Laksa 9, Dovis Bičkauskis 8.