Pastarosiomis dienomis portalo jonavoszinios.lt redakcija sulaukė ne vieno skaitytojo laiško, kuriame raginama atkreipti dėmesį į laiptų, vedančių nuo Chemikų link Vasario 16-osios gatvės, būklę. Išsakyta nuomonė, kad žmonės apie ištrupėjusias jų dalis turėtų būti perspėti ryškiomis juostomis, tačiau šiandien, balandžio 27-ąją, ant jų nutiko ir nelaimė.

,,Ar ruošiamasi tvarkyti laiptus, ar jie paliekami tokios būklės, kol kažkas nusilauš sprandą? Mano dukra, besimokanti dešimtoje klasėje, šiandien nusirideno nuo jų eidama į mokyklą.

Mergaitė nufilmavo laiptus. Aiškiai matyti, kad jie kliba. Tai net apeiti jų nesigauna, nes atrodo, kad laiptai yra, bet gali ir nuslysti pastatęs koją", - teigė jonavietė Sabina.

Moteris kartu su dukra planuoja vykti ir pas medikus.

Klausimas dėl laiptų būklės, dar prieš gavus informaciją apie aptartą nelaimę, buvo perduotas ir Jonavos miesto seniūnijai.

Ji atkreipė dėmesį, kad situacija žinoma, o kol laukiama darbų, gyventojų prašoma atsižvelgti į gedimus ir atsargiai žiūrėti, kur stato kojas. Seniūnija akcentavo, kad apie tai, jog laiptai gali kelti pavojų, perspėja specialios lentelės.

Kalbant apie konkrečią remonto darbų datą, ji dar nėra žinoma.

,,Šuo metu rengiamas projektas, dabar vyksta projekto ekspertizė", - paaiškino seniūnija.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: