Pastarosiomis dienomis Jonavoje išaugęs dviračių priemonių  skaičius paskatino diskusijas dėl saugumo kelyje. Pastabų vieni kitiems, kaip visad, turi ir vairuotojai bei  pėstieji, tačiau šįkart portalas jonavoszinios.lt sulaukė įrašo, kuriame - itin neatsargiai Jonavoje, J. Basanavičiaus gatvėje, manevruojantis dviratis. Įžūlus ar kvailas - toks klausimas lydi pirmadienį darytą vaizdo įrašą. Priduriama, kad dviratininkas taip važiavo ir dar prieš įjungiant vaizdo kamerą, o ne kelias sekundes.

Nors susisiekus su Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyriu paaiškėjo, kad pranešimų apie pavojingai manevruojantį dviratininką pareigūnai negavo, jie pakomentavo vaizdo įraše matomą situaciją.

,,Pateiktame vaizdo įraše dviratininkas kelyje elgiasi neatsakingai ir pavojingai. Dviratininkas privalo važiuoti kuo arčiau dešinio krašto, privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba dviračio priekyje turi degti baltos šviesos žibintas, o gale – raudonos šviesos žibintas, dviratininkas taip manevruodamas rizikuoja, ne tik eismo dalyvių saugumu, bet ir savo, kadangi gali nukristi nuo dviračio, o vairuotojas nespėjęs sustabdyti transporto priemonės gali jį kliudyti", - akcentavo pareigūnai.

Jie ragina būti atsakingais kelyje ir saugoti savo bei kitų gyvybes.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: