Portalo jonavoszinios.lt redakciją vakar, spalio 20-ąją pasiekė suglumusios jonavietės klausimas, kodėl Jonavos baseinas, esantis Vasario 16-osios g. 1A, neveikia, kai tuo tarpu kituose miestuose baseinų veikla leidžiama.

"Kodėl Jonavoje neveikia baseinas, nors kitose šalies miestuose veikia? Pvz.: Kaune - visi baseinai veikia. Panašu, kad per pirmą karantiną uždarė ir net nesiruošia atidaryt. Nenustebčiau, kad jiems neapsimoka, tai prisidengia alia kad negalima", - teigė miestietė bei atsiuntė nuotrauką, darytą iš oficialios Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) interneto svetainės.

Po nuotrauka buvo užrašas: „ Vadovaujantis Lietuvos respublikos vyriausybės nutarimu, asmenų lankymasis Vasario 16-osios g. 1A esančiame baseine yra griežtai draudžiamas, todėl šiuo metu lankytojai nepriimami.“

Vyriausybės sprendimu, nuo 2021 m. gegužės 24 d. baseinai vėl gali veikti, vadovaujantis tam tikrais reikalavimais,  atitinkančiais būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Šiuo klausimu susisiekus su JKKSC administracija paaiškėjo, kad oficialiame interneto puslapyje buvo patalpinta neatnaujinta baseino lankymo informacija.

JKKSC administracija atsiprašo gyventojų dėl suklaidinimo ir skelbia atnaujintą informaciją.

„Norime informuoti, jog asmenų lankymasis Jonavos kūno kultūros ir sporto centro baseine, esančiame Vasario 16-osios g. 1A, planuojamas nuo 2021 m. lapkričio mėn. Kasmet baseino veiklą pradedame vykdyti  ne ankščiau nei einamųjų metų lapkričio mėnesį, tai nėra nauja šių metų praktika, todėl prašome miestiečių kantrybės ir supratimo. Apie tikslią baseino atidarymo datą informuosime gyventojus atskiru pranešimu“, - rašoma JKKSC atsakyme.

Informacija atnaujinta ir jkksc.lt skiltyse paslaugos/baseinas.

Čia taip pat skelbiama, kad baseino veikla ne tik bus atnaujinta, bet ir ieškomi nauji komandos nariai: bendrosios praktikos slaugytojai ir plaukimo instruktorius darbui baseine.

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: