Portalas jonavoszinios.lt sulaukė Ingos paklausimo dėl autobuso maršruto nuo Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC), nuo poliklinikos, kaip įvardina jonavietė, į Rimkus. Moteris teiraujasi, kodėl nebeliko šio vakarinio maršruto. Autobuso keleivė tikina, kad laišką su klausimu siuntė ir bendrovei „Jonavos autobusai“. Pastaroji paaiškina, kokie tolimesni planai.

Pasigesta autobuso maršruto Nr. 7

„Anksčiau važiuodavo paskutinis autobusas 19 val. nuo poliklinikos į Rimkus.  Buvo labai patogu dirbantiems poliklinikos, ligoninės darbuotojams. Taip pat važiuodavo ir kiti gyventojai. Šiuo žiemos metu, kai tamsu, po darbo tenka eiti pėsčiomis, t.y. labai nesaugu... Parašiau elektroniniu paštu Jonavos autobuso parko direktoriui, bet jokio atsakymo nesulaukiau“, - portalui rašo Inga bei prideda jos siųstą laišką ir bendrovei „Jonavos autobusai“.

Laiške „Jonavos autobusams“ moteris rašė, kad norinti pasiteirauti dėl Jonavos vietinio maršruto Nr.7 autobuso grafiko, kurio paskutinis reisas buvo 19 val. nuo Jonavos PSPC stotelės, tačiau tokiu laiku jau šio autobuso maršruto nebėra. Labai gaila, rašė Inga, kad minėto autobuso maršruto jau nėra, nes būtent tuo laiku jis labai reikalingas ne tik Jonavos poliklinikos darbuotojams ir pacientams, bet ir ligoninės personalui, kurie po darbo, tamsiuoju paros metu, vyksta į namus.

Moteris įmonės vadovybės prašė suteikti galimybę Jonavos gyventojams, po darbų, saugiai pasiekti namus ir kad minėtas autobuso maršrutas vakare vėl važiuotų. Inga teigė, jog yra galimybė surinkti ir kitų keleivių parašus dėl minėto autobuso maršruto poreikio.

Koks likimas laukia maršruto Nr. 7?

UAB „Jonavos autobusai“ atsiųstame atsakyme teigia, kad toks paklausimas iš minėtos keleivės yra gautas, o atsakymas jai pateiktas elektroniniu laišku 2022 m. lapkričio 14 dieną. Taip pat įmonė atskleidžia, kokie tolimesni planai.  

„Kadangi nuo gruodžio 12 dienos pasikeitė traukinių eismo tvarkaraščiai (žiemos sezonui), tai šiuo metu perdarome miesto maršruto Nr. 7 eismo tvarkaraštį. Tuo pat metu tenka peržiūrėti bei koreguoti ir kitus miesto autobusų tvarkaraščius, atsižvelgiant, kad nesidubliuotų išvykimo laikai, kad kažkas po darbo valandų neliktų be susisiekimo mieste. Be to užima laiko tvarkaraščių derinimas, tvirtinimas, keitimas stotelėse ir internete. Maršrutas Nr. 7 yra priderintas prie traukinių eismo tvarkaraščių, ko reikalauja įvairios institucijos.

Be to planuojame (bent jau šaltuoju sezonu), kad keletas maršrutinių autobusų Kaunas - Jonava važiuotų iki Rimkų (per Žeimių, Žemaitės gatves) po 18 val., tai jie stos ir miesto stotelėse ir veš už miesto bilieto kainą. Tikimės artimiausiu metu važiuoti pagal naujus eismo tvarkaraščius. Ačiū už kantrybę“, - rašo UAB „Jonavos autobusai“.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: