„Neva oficialus „Norfa” konkursas „dalina” žmonėms po 500 €! Perspėkite kitus, kad tai afera“, - tokia žinutė pasiekė portalo jonavoszinios.lt redakciją. Kad tai sukčių pinklės patvirtina ir pats prekybos tinklas „Norfa“.

𝗡𝗢𝗥𝗙𝗔 𝐋𝐢𝐭𝐡𝐮𝐚𝐧𝐢𝐚. prekybos tinklo Facebook profilyje skelbiama, kad „Šiandien 𝗡𝗢𝗥𝗙𝗔 Supermarket pirmiesiems 250 žmonių, teisingai atspėjusių kitą skaičių nei 555, apdovanoja 500 eurų vertės pirkinių kuponą.“ O žemiau, komentarų skiltyje rašoma: „Sveikiname laimėtojus, mūsų komanda su jumis susisieks asmenine žinute“. Skaitytoja pasidalino ir sukčių siunčiamomis asmeninėmis žinutėmis, kuriose prašoma registruotis.

 Sukčių žinučių pavyzdys

Prekybos tinklo „Norfa“ atstovas spaudai Darius Ryliškis patvirtino, jog „Norfa“ niekada neprašo registruotis sistemose ar sumokėti mokesčius nuo laimėjimų. Jeigu gavote klaidinantį pranešimą, „Norfa“ ragina į jį neatsakyti ir jokiu būdu nesiregistruoti dėl laimėjimo jokiose svetainėse.

Atkreipiamas dėmesys, kad sukčių sukurta Facebook paskyra pavadinta 𝗡𝗢𝗥𝗙𝗔 𝐋𝐢𝐭𝐡𝐮𝐚𝐧𝐢𝐚., o vienintelė ir tikroji prekybos tinklo oficiali „Facebook“ paskyra pavadinta „Norfa“.

Prekybos tinklas tvirtina, kad situaciją stebi ilgiau nei savaitę, kuomet Facebook vėl suaktyvėjo sukčiai. Apie naujai sukurtas kenkėjiškas paskyras prekybos tinklas iškart praneša Facebook'o administracijai.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: