Nevasariška, lietinga, niūri birželio pirmosios diena buvo sėkminga jonavietei Orintai Stanevičiūtei.

Jonavos Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) jaunoji lengvaatletė Marijampolėje vykusiame Lietuvos vaikų (2009 m. g. ir jaun.) lengvosios atletikos čempionate tarp 24 varžovių iškovojo pirmąją vietą 1 km sportinio ėjimo rungtyje. Nuo pat pirmųjų metrų pirmavusi, Orinta nuotolį įveikė per 4 min. 58 sekundes ir pagerino savo asmeninį rekordą.

2 km sportinio ėjimo rungtyje berniukams atkakliai rungtyniavo Kajus Žika ir iškovojo šeštąją vietą. Lengvosios atletikos vaikų čempionate prizinėmis laikomos 1-6 vietos.

Džiugina, kad iš dvidešimties Lietuvos vaikų čempionate dalyvavusių jaunųjų Jonavos lengvaatlečių savo asmeninius rekordus pasiekė 14 sportininkų.

Lengvaatlečius treniruoja ir varžyboms ruošia trenerės Gražina Goštautaitė ir Vidutė Lebeckienė.