,,XXI a., Jonava puošiasi naujais dviračių takais, siaurinamos gatvės, bet visų užmirštame kampelyje, liaudyje vadinamame ,,pasiolke" galimi ir tokie vaizdai",- portalui jonavoszinios.lt rašo jonavietė bei atsiunčia kelias nuotraukas.

Anot moters, (redakcijai vardas ir pavardė žinomi), ties Mažosios g. ir Geležinkelio g. sankryžoje, jau antra para kai prasivėrė didžiulės, gilios ir nesaugios duobės.

,,Dėka pačių gyventojų, pravažiuojantys automobiliai buvo apsaugoti nuo automobilių ,,traumos". Iškviesti pareigūnai užfiksavo įvykį, apjuosė kuolelius STOP juosta. Automobiliai neturėdami kitos išeities, važiuoja patvoriu, visai šalia gyvenamo individualaus namo tvoros. Deja, anot pareigūnų, kelio jie uždaryti negali. Kyla klausimas, ar tos duobės pagaliau bus tinkamai sutvarkytos, nes per pusmetį jau bus trečiasis lopymas.

Kitas klausimas, kas liks atsakingas už  automobilių išmindytą žmonių patvorio pievelę.  Kartais apima svetima gėda dėl institucijų ,,darbo", geradarių pažadų prieš rinkimus", - rašoma moters laiške. 

Jonavietės pateiktą informaciją perdavėme atsakingiems asmenims, gavus jų atsakymą ar komentarą, tekstą papildysime. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: