Portalo redakcija sulaukė skaitytojo užklausos - ar tiesa, kad renovacijai uždarys parduotuvę ,,Maximą", esančią Jonavoje, Plento gatvėje?

Ilgai netrukus, gautas prekybos tinklo „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento vadovės Indrės Trakimaitės- Šeškuvienės atsakymas:  

Taip, Jonavoje, Plento g. 3 esanti „Maxima“  vasaros viduryje trumpam žada užverti duris atnaujinimui. Savo  pirkėjų parduotuvė  lauks atsišviežinusi ir išgražėjusi po savaitę truksiančių atnaujinimo darbų. Šviesesnėse ir naujai išplanuotose erdvėse lankytojai galės apsipirkti kaip per sviestą -  pilnose lentynose  ras dar daugiau savo pamėgtų produktų. Mūsų pirkėjai galės rinktis iš  dar gausesnio šviežio ir šaldyto maisto asortimento, o net ir labai skubantys stabtels susivilioję parduotuvėje kepamų bandelių ir kitų konditerijos ar kulinarijos gaminių kvapais. Tiesa, kada parduotuvė užsidarys atnaujinimui ir duris atvers atsišviežinusi, pirkėjams patikslinsime ir informuosime kiek vėliau. Taipogi prieš užsidarant atnaujinimui pakviesime jonaviškius ir miesto svečius įvairių prekių įsigyti itin patraukliomis kainomis – nuolaidos sieks nuo 30 iki 70 proc., o parduotuvei atsidarius pirkėjų lauks specialūs pasiūlymai skirti apsipirkti už ypač patrauklią, mažą kainą.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: