Portalo jonavoszinios.lt pašto dėžutę pasiekė jonaviečio klausimai, susiję su aktyviu laisvalaikiu, kuris buvo ribojamas paskelbus Covid-19 pandemiją. Anot jo, Kosmonautų mikrorajone krepšinio aikštelėje nuimti krepšiai taip ir negražinti į vietą, o vaikų žaidimų aikštelė iki šiol netvarkoma. Miestietis įsitikinęs, kad jeigu atšaukti ribojimai dėl Covid-19 pandemijos, viskas turi būti atstatyta atgal.

„Kada bus grąžinti krepšiai krepšinio aikštelėse, kadangi corona kaip ir baigėsi jau? Ir kada bus restauruota Kosmonautų gatvės krepšinio aikštelė, nes čia tuoj taps vien žolė?“, - rašė jonavietis ir atsiuntė klausimą iliustruojančią nuotrauką.

„Sekantis klausimas - taip pat corona baigėsi, čia buvo vaikų žaidimų aikštelė, o dabar jau nebėra dar iki šiol. Ar čia jos jau ir nebežada būt?“, - rašė vyriškis ir taip pat atsiuntė nuotrauką.

Susisiekus su Jonavos miesto seniūnija paaiškėjo, kas laukia aptariamo mikrorajono.

„Kalbant apie vaikų žaidimų aikštelę, šioje teritorijoje jau turime projektą naujos erdvės įrengimui. Projekte numatyta, kad kosmonautuose turėtų būti statoma nauja tiek vaikams, tiek paaugliams skirta aikštelė, kurioje bus galima leisti laisvalaikį su riedučiais, riedlentėmis, bus įrengimai pritaikyti parkūrui. Teritorijoje numatyta poilsio erdvė su suoliukais, gėlynais ir panašiai.

Dėl krepšinio aikštelių, galiu patikinti, kad pasibaigus apribojimų galiojimams, krepšinio lankus gražinome. Tačiau kalbant apie kosmonautų mikrorajoną ir konkrečiai jonaviečio minimą krepšinio aikštelę, nuspręsta jos nebeatnaujinti, nes kaip ir minėjau, laukiame naujos erdvės įrengimo. Naujos erdvės įrengimo projektas bus įgyvendinamas jam skyrus lėšų ateityje“, -  sakė Jonavos miesto seniūno pavaduotojas Tautvydas Pabrinkis.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: