Gruodžio 17 d. apie 9 val. Jonavoje, Varnutės g., po konflikto namuose, automobiliu „Toyota Rav4“, nežinoma kryptimi išvyko vyras (gim. 1952 m.), praneša šalies policijos departamentas.

Gruodžio 18 d. apie 21 val. vykdant asmens paiešką, policijos pareigūnai nuvyko į Jonavos r., Kurmagalos k., esančią sodybą, kurioje buvo pastebėtas dingęs vyriškis bei rankoje laikantis ginklą.

Į raginimus padėti ginklą vyriškis nereagavo. Policijos pareigūnams vykdant derybas su minėtu asmeniu, pastarasis buvo sulaikytas bei dėl galimai sutrikusios sveikatos pristatytas į Kauno ligoninę.

Graižtvinį šautuvas „Toz 78“ ir signalinį ginklą „1955 No. AB-526“ paėmė policijos pareigūnai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 253 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis. Tas, kas neturėdamas leidimo gamino, įgijo, laikė, nešiojo, gabeno, siuntė, panaudojo ar realizavo šaunamąjį ginklą, šaudmenis, sprogmenis ar sprogstamąsias medžiagas, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.)

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: