Po keletą mėnesių trukusios renovacijos Jonavoje duris atvėrė atnaujinta Jehovos liudytojų Karalystės salė. Nuo šiol čia vykstančių susitikimų dalyviai galės džiaugtis gražesne ir patogesne sambūrių vieta.  

Patalpas, įsikūrusias adresu Kauno g. 72, Jehovos liudytojų Jonavos bendruomenė savo susitikimams naudoja nuo 2004 metų. Siekiant, kad pastatas būtų ekonomiškesnis bei patogesnis programos ateinantiems klausyti žmonėms, atlikti pastato išorės bei vidaus renovacijos darbai, atnaujinta automobilių stovėjimo aikštelė, sutvarkyta aplinka. 

Prie šio projekto kasdien darbavosi vidutiniškai 20 žmonių, nors buvo ir dienų, kai besidarbuojančiųjų skaičius viršijo 30. Iš viso šio projekto metu dirbo 200 žmonių. Visi jie – savanoriai vyrai ir moterys, gyvenantys Jonavoje arba atvykę iš kitų miestų. Kai kurie savanoriai atvyko net iš Latvijos, Estijos bei šiauriausios Suomijos dalies Laplandijos. Dalis dirbančiųjų buvo įgudę meistrai, savo srities specialistai. Kiti savanoriai labai norėjo prisidėti, tačiau statybos įgūdžių neturėjo. Jiems buvo vykdomi mokymai ir jie galėjo sėkmingai atlikti pavestas užduotis.   

Renovacijos darbai buvo vykdomi stengiantis kuo mažiau trukdyti aplinkiniams gyventojams. Pavyzdžiui, didelio triukšmingumo darbai nebūdavo atliekami anksti ryte. Statybų aikštelėje vyravo džiugi, draugiška atmosfera, buvo elgiamasi kultūringai, nebuvo rūkoma ar keikiamasi. Darbus vykdę savanoriai džiaugėsi, kad turėjo supratingus kaimynus ir nekilo jokių nesusipratimų.  

Jonavoje Jehovos liudytojai savo veiklą pradėjo 1994 metais. Vėliau, 1998 metais, čia įkurta bendruomenė. Pradžioje patalpas susitikimams bendruomenė nuomojosi keliose skirtingose vietose, o 2004 metais įsigytos patalpos yra naudojamos iki šiol. 

Šiuo metu bendruomenę sudaro apie 60 aktyvių narių. Daugelis miestiečių atpažįsta Žeimių bei J. Basanavičiaus gatvėse reguliariai stovinčius Jehovos liudytojų stendus, kur priėjus galima nemokamai paimti literatūros dominančia tema ar tiesiog pasikalbėti.

Atnaujintoje Karalystės salėje bendruomenės susitikimai vyksta du kartus per savaitę: ketvirtadienį 18.30 val. ir sekmadienį 11.00 val. Šie susitikimai yra vieši, juose dalyvauti gali visi norintys.

 Jehovos liudytojų inf.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: