Kaip praneša Kauno apskr. VPK, vakar, gruodžio 8-ąją, Jonavos apylinkėse policijos pareigūnams įkliuvo du girti vairuotojai.

Apie 18.30 val. Jonavos r., Išorų k., automobilis „VW Passat“, vairuojamas neblaivaus ir teisės vairuoti transporto priemonę neturinčio vyro (g. 1987 m.), nuvažiavo nuo kelio ir kliudė tvorą. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,89 prom.

Apie 22.10 val. Jonavoje, Panerių g., automobilis „Opel Crossland“, vairuojamas neblaivaus vyro (g. 1991 m.), kliudė gatvės žibintą. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,11 prom.

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: