Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, Jonavos ugniagesiams gelbėtojams pasitaikė gaisringas savaitgalis. Itin nemažai pranešimų apie gaisrus sulaukta penktadienį.

Rugpjūčio 26 d., 13 val. gautas pranešimas, kad Šilų sen., Gudžionių k. dega žolė. Dėl neatsargaus žmogaus elgesio, degė didelis plotas ražienų. Gaisro metu išdegė 4 ha ražienų.

Rugpjūčio 26 d., apie 16 val. pranešta, kad Chemikų g. iš po automobilio „Toyota Avensis“ kapoto rūksta dūmai. Atvykę ugniagesiai degimo požymių neaptiko, tačiau teko atjungti transporto priemonės akumuliatorių, kuris buvo aušintas vandeniu.

Rugpjūčio 26 d., 20 val. 49 min. gautas pranešimas, kad Upninkų sen., Upninkų k., Gudonių g., iš kaimyno kamino rūksta dūmai, galimai kaimynas degina plastiką. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad asmuo savo pirtyje kūreno nuo namo stogo dengimo likusią drėgną medieną.

Rugpjūčio 26 d., 21 val. gautas pranešimas, kad Bukonių sen., Petrašiūnų k. atvira liepsna laukuose dega biokuro drožlės. Atvykę ugniagesiai aptiko, kad degė medžio drožlių biokuro stirtos (50x15 m dydžio ir apie 10 m aukščio) viršus 4x4 m plote.  Įvykis tiriamas.

Rugpjūčio 27 d., 0 val. 7min. pranešta, kad Mokyklos g. namo trečiame aukšte dega šiukšlės, o penktame aukšte – kėdė. Atvykus ugniagesiams buitinių atliekų maišą jau buvo užgesinęs pranešėjas. Penkto aukšto koridoriuje degęs plastikinės kėdės atlošas užgesintas kibiru vandens, išvėdintos patalpos.

                              

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: