Bėgimo dalyviai, kovojantys dėl prizinių vietų, galėjo išmėginti 2 ir 12,2 km atstumuose. Tačiau ne visiems pats didžiausias nuotolis pakluso, nes buvo tokių, kurie tokiose rimtesnėse varžybose dalyvavo pirmą kartą, todėl pagal savo galimybes galėjo įveikti vieną ar du didelius ratus (4,3 ar 8,2 km).
Pirmojoje grupėje varžėsi 2000 metų gimimo ir jaunesni bėgikai, nors 2 km nuotolį be konkurencijos galėjo įveikti ir kito amžiaus dalyvis. Mergaičių tarpe puikiai pasirodė bėgikės iš Paberžės, užėmusios visas tris prizines vietas. Pirmoji atbėgo Viktorija Demeško (9,24 min.), antroji buvo Viktorija Leščevskaja (9,26), o trečia - Augustė Januškevičiūtė (9,27).
Jaunuolių grupėje iki pat finišo varžėsi du bėgimo entuziastai. Kaip pasirodo, šie taip pat buvo iš Paberžės. Nugalėtoju tapo Jaroslav Semaško (7,54), trimis sekundėmis aplenkęs savo komandos draugą ir brolį Gžegožą Semaško (7,57). Trečias buvo Deividas Naraitis iš Lekėčių (8,27).
Pagrindiniame 12,2 km bėgime nuo viso būrio sportininkų nutolo du bėgikai, kurie iki pat finišo bėgo kartu ir tik akimirka lėmė vieno atleto pranašumą. Paberžės atstovas keturiasdešimt septynerių Vytautas Gražys (44,24) tik 0,6 sek. aplenkė dvejomis dešimtimis metų jaunesnį „Top team“ komandos iš Kauno atstovą Andrejų Dolgovą (44,24,6). Trečią vietą iškovojo dar vienas laikinosios sostinės atstovas Saulius Čalkevičius (47,08).
Ir tik moterų grupėje prizu galėjo pasidžiaugti Jonavos bėgikė. Nugalėtoja tapo Vilniaus „Šviesos kariai“ klubo atstovė Svetlana Čerlina (56,47), už savęs palikusi jonavietę, bėgimo klubo „Maratonas“ sportininkę Viliją Damašickienę (57,56). Trečią vietą užėmė per 58,36 min. nuotolį įveikusi dar viena sostinės bėgikė Vida Dolgovienė (klubas „Ąžuolas“).
Po varžybų prizininkai buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir taurėmis bei įvairiomis dovanėlėmis.
Šį bėgimą organizavęs bėgimo klubas „Maratonas“ (prezidentas Bronius Kazėnas) už pagalbą dėkingas Kūno kultūros ir sporto centrui bei Jonavos policijos komisariatui.

















