Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, penktadienį, rugsėjo 10 d., apie 22.30 val. Jonavoje, Kauno g., automobilį „Dodge Caliber“ vairavo neblaivi moteris (gim. 1983 m.). Vairuotojai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,74 prom.

Tai jau trečia neblaivi vairuotoja, kurią pareigūnai praėjusią savaitę sučiupo Jonavos rajono savivaldybės teritorijoje.

Rugsėjo 8 d., 12.30 val. Jonavos r., kelyje Kaunas-Zarasai-Daugpilis, automobilį „Opel Zafira“ vairavo 1963-aisiais metais gimusi neblaivi moteris. Jai nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,65 prom.

Rugsėjo 7 d., apie 21.05 val. Jonavos r., Svilonėlių k., automobilį „Citroen C-Crosser“ vairavo 1980-aisiais gimusi neblaivi moteris. Jai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1, 69 prom.

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Taip pat skaitykite: